In molo
Jungėsi prieš 14 dienų
Registravosi prieš 14 dienų
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Norime nuoširdžiai padėkoti už puikiai pravestą renginį. Jūsų profesionalumas, energija ir gebėjimas sukurti jaukią bei linksmą atmosferą padėjo visiems svečiams puikiai praleisti laiką. Renginys buvo sklandus, įtraukiantis ir kupinas gerų emocijų. Esame labai patenkinti pasirinkę Jus mūsų šventės vedėju. Sulaukėme daug gražių atsiliepimų iš svečių, kurie gyrė Jūsų bendravimą, humoro jausmą ir gebėjimą prisitaikyti prie įvairių situacijų. Rekomenduojame Jus visiems, ieškantiems profesionalaus, charizmatiško ir patikimo renginių vedėjo. Dar kartą ačiū už nuostabią šventę ir nepamirštamus įspūdžius!