Gediminas Dam
Jungėsi prieš 9 dienas
Registravosi prieš 13 dienų
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Užsakiau autodiagnostiką. Buvo sutarta įtilpti į 100 € ir susitarti dėl remonto kainos, jei pavyks nustatyti gedimą. Apžiūrėjus automobilį, vadybininkas sako: „reikia 60 € testavimo, tinka?“. Sutikau ir vėl paprašiau paskambinti, jei pavyks nustatyti gedimą. Po savaitgalio gaunu skambutį: „automobilis užsiveda, atsiprašau, kad nepaskambinome, bus iš jūsų 350 €, montavom, stengėmės“. Kadangi servisas akivaizdžiai pažeidė įstatymus, pradėjau aiškintis oficialiais laiškais. Po dviejų laiškų ir paminėto žodžio VVTAT, kaina stebuklingai nukrito iki žadėtų 60 € be jokių paaiškinimų. Automobilis prastesnės būklės nei pradžioj.