Renata Leliokiene
Jungėsi prieš 13 dienų
Registravosi prieš 20 dienų
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Nuo pirmo kontakto paliko labai gerą įspūdį. Profesionalus, draugiškas ir nuoširdus požiūris į klientą. Tai ne tie meistrai, kurie tiesiog priima užsakymą ir padaro – buvo parodyta daugybė pavyzdžių, aptarti įvairūs variantai, kartu ieškotas geriausias sprendimas būtent mūsų situacijai. Labai vertinu tai, kad atvirai patarė, į ką verta investuoti, o kur geriau netaupyti, kad ateityje netektų gailėtis dėl prastos kokybės ar netinkamų sprendimų. Jaučiasi sukaupta patirtis, atsakomybė ir noras padaryti kokybiškai. Patikima komanda, puikiai savo darbą išmanantys jauni specialistai. Rekomenduoju visiems, kurie ieško kokybės, profesionalumo ir sąžiningų patarimų.