1. Paslaugos.lt
  2. Andrius Motiejūnas

Nario REKOMENDUOJAMI paslaugų teikėjai

Pavelas Nekilnojamo turto brokeris/ekspertas Kaune
Nekilnojamo turto brokeris/ekspertas Kaune
Kaunas

„Esam labai dėkingi už malonų bendradarbiavimą ir sėkmingą sandėrį. Jūsų dėka pirkimas-padavimas vyko labai sklandžiai ir greitai. Beje, esam bendravę ne su vienu pardavimų agentu, tačiau su Jumis bendrauti buvo itin malonu. Esate tikrai profesionalus. Sėkmės Jums. Ir dar kartelį dėkui.“

Paslauga buvo atlikta: 2018 rugpjūtį
Pavelas Būsto Kokybės Patikra
Būsto Kokybės Patikra
Kaunas

Su Pavelu pradėjome bendrauti prieš du metus dėl mūsų buto pardavimo. Po sėkmingo sandorio kreipėmės pagalbos ir ieškant įsigyjant namą, padėjo įvertinti būstų kokybę. Esam labai dėkingi už malonų bendradarbiavimą ir sėkmingus abu sandorius. Jūsų dėka abu sandoriai vyko labai sklandžiai ir greitai. Esate tikrai profesionalus. Sėkmės Jums. Ir dar kartelį dėkui.

Paslauga buvo atlikta: 2020 kovą
Pavelas Asmeninė nt paieška I nt ekspertas - statybos inžinierius
Asmeninė nt paieška I nt ekspertas - statybos inžinierius
Kaunas

Su Pavelu pradėjome bendrauti prieš du metus dėl mūsų buto pardavimo. Po sėkmingo sandorio kreipėmės pagalbos ir ieškant įsigyjant namą, padėjo įvertinti būstų kokybę. Esam labai dėkingi už malonu bendradarbiavimą ir sėkmingus abu sandorius. Jūsų dėka abu sandoriai vyko labai sklandžiai ir greitai. Esate tikrai profesionalus. Sėkmės Jums. Ir dar kartelį dėkui.

Paslauga buvo atlikta: 2020 kovą