Inga Valatkeviciene
Jungėsi prieš 1 mėnesį
Registravosi prieš 1 mėnesį
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Norėčiau padėkoti už puikiai atliktą darbą, patiko vedėjo charizma, DJ'aus parinkta muzika , kuri palaikė ritmą, nuo renginio pradžios iki galo. Šokiai, žaidimai, konkursai ir pakili atmosfera kuri užbūrė ne tik mane, bet ir mano svečius. Tariu AČIŪ ir rekomenduoju šiuos vedėjus 🙂
Paslauga buvo atlikta:
2026
gegužę