Anna
Jungėsi prieš 26 dienas
Registravosi prieš 1 mėnesį
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Noriu informuoti kitus klientus ir paraginti atsakingai įvertinti UAB „Ovista“ prieš pasirenkant jų paslaugas. Mūsų patirtis buvo itin nemaloni – susidūrėme su dideliu stresu, darbų vėlavimais, konfliktais bei nesutarimais dėl atliktų darbų kokybės. Nors dalis nustatytų trūkumų vėliau buvo ištaisyta, visas procesas ir komunikacija paliko itin neigiamą įspūdį. Vietoje konstruktyvaus problemų sprendimo jautėme spaudimą kuo greičiau atsiskaityti ir pasirašyti dokumentus, patvirtinančius, kad pretenzijų neturime. Jeigu jums svarbus sklandus bendradarbiavimo procesas, kokybiškai atlikti darbai ir pagarbi komunikacija, rekomenduočiau apsvarstyti kitų įmonių paslaugas.