Lijana LM
Jungėsi prieš 16 dienų
Registravosi prieš 1 mėnesį
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Labai ačiū Godai! Degustaciją turėjom per mano gimtadienį restorane, norėjau, kad būtų svečiams įdomi veikla, tinkanti prie aplinkos, tai lūkesčiai patenkinti, viskas buvo tikrai gerai. Dar noriu pasidžiaugti komunikacija - Goda iškart pasakė, kad tai bus pramoginė degustacija, man pačiai niekuo nereikia rūpintis, o tai buvo grynai to, ko ir norėjau - gerai praleisti laiką, nesirūpinant detalėmis. Ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2026
balandį