Aušra Sadovnikienė
Jungėsi prieš 1 mėnesį
Registravosi prieš 2 mėnesius
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Dėkoju Edvinui už puikiai ir laiku atliktą darbą - kapo įrengimą. Tai žmogus gerai išmanantis savo darbą, patariantis, maloniai bendraujantis. Rekomenduoju ieškantiems gero ir patikimo meistro.
Paslauga buvo atlikta:
2026
gegužę