Neringa
Jungėsi prieš 2 mėnesius
Registravosi prieš 2 mėnesius
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Blogiausias aptarnavimas, kokį teko patirti. Skambinta ne kartą dėl paslaugos – žada perskambinti, bet neatskambina. Kainos telefonu vienos, o atvykus jos išauga daugiau nei dvigubai (nuotraukos buvo siųstos kainos įvertinimui). Susitarus laiką, vėluoja virš 2 val., žada atsiųsti kitą brigadą – neatsiunčia. Atvykę pareiškia, kad nespės. Kitą dieną sutartu laiku neatvyksta, vėl nukelia ir vėl nepasirodo. Reziumė: paslaugos nesuteiktos, komunikacija tragiška, klientas ignoruojamas. Jokio atsiprašymo, tik pasiteisinimai. Sugaištas laikas, neišvežti daiktai. Blogiausia patirtis kokia galima turėti - nerekomenduoju.