1. Paslaugos.lt
  2. Justina Valio

Nario REKOMENDUOJAMI paslaugų teikėjai

MB Geoaksis KADASTRINIAI MATAVIMAI, GEODEZIJA, TOPOGRAFIJA, PRIDAVIMAS
KADASTRINIAI MATAVIMAI, GEODEZIJA, TOPOGRAFIJA, PRIDAVIMAS
Kaunas

Esame labai patenkinti šios įmonės paslaugomis. Operatyvūs, malonūs, išsamiai išaiškinantys visus aktualius niuansus. Kainos ir kokybės santykis - puikus! Sėkmės darbuose!

Paslauga buvo atlikta: 2020 vasarį
Agnė 3d vizualizacijų rengimas/3d planai/interjero projektavimas
3d vizualizacijų rengimas/3d planai/interjero projektavimas
Kaunas

Esame labai patenkinti tiek darbo procesu, tiek rezultatu. Puiki komunikacija, įsiklausymas, kliento "pajautimas". Dėkojame ir linkime sėkmės!

Paslauga buvo atlikta: 2020 vasarį
Benita Malčiūtė Abstraktūs paveikslai
Abstraktūs paveikslai
Vilnius

Mūsų šeima liko labai patenkinta rezultatu! Kūrybos procesas taip pat buvo be priekaištų. Ačiū labai už puikiai suteiktas paslaugas ir fantastišką rezultatą!

Paslauga buvo atlikta: 2021 rugsėjį
Benita Malčiūtė Grafinio dizaino paslaugos
Grafinio dizaino paslaugos
Vilnius

Esame labai dėkingi ir laimingi, kad pasirinkome Benitą sukurti mūsų šeimos herbą. Norėjosi šiuolaikiško, kupino mums svarbių simbolių ir aišku stilingo herbo. Tai buvo įgyvendinta su kaupu! Darbas vyko sklandžiai, greitai ir laiku. Buvo vienas malonumas bendrauti. Rekomenduoju iš visos širdies :)

Paslauga buvo atlikta: 2021 rugsėjį
Maistas renginiams Kokybiškas ir šviežias maistas jūsų šventėms
Kokybiškas ir šviežias maistas jūsų šventėms
Vilnius

Žiupsnio komanda yra nuostabiausias atradimas šventėms! Spalį teko dviems šventėms užsakyti maisto iš šios nuostabios kompanijos! Maistas paliko pačius geriausius prisiminimus - skonių įvairovė, pateikimas, išskirtinumas, šviežumas - kažkas nuostabaus! Arūnės atsidavimas savo veiklai, prisitaikymas prie kliento poreikių, kruopštumas, dėmesys mažiausioms detalėms yra nenusakomai fantastiškas! Esame labai dėkingi už tikrai aukšto lygio restoraninį maistą bei aptarnavimą ? Didžiausios sėkmės Jums ir tikiu dar ne kartą teks pabendrauti!

Paslauga buvo atlikta: 2021 spalį
Maz Simkus Renginių vedėjas Mažvydas (lt/en)
Renginių vedėjas Mažvydas (lt/en)
Kaunas

Nuo OMNIVA kolektyvo noriu nuoširdžiai padėkoti Mažvydui už puikiai pravestą įmonės renginį. Programa buvo nuotaikinga, ne banali, muzikaliai gero skonio, puikiai pritaikyta prie susirinkusių žmonių amžiaus ir būdo. Labai nustebino ir paruoštos dovanos bei siurprizai. Mažvydai, pavėluotai, bet tariu didžiausią AČIŪ už nuostabią šventę! Iki kitų kartų!

Paslauga buvo atlikta: 2021 spalį
Girmantė Bubelytė Gitaros ir akordeono muzika
Gitaros ir akordeono muzika
Vilnius

Nuo OMNIVA kolektyvo noriu nuoširdžiai padėkoti Mantui ir Girmantei už atliktą nuostabiai fantastišką muziką įmonės renginyje. Programa buvo nuotaikinga, ne banali, muzikaliai puikaus skonio, puikiai pritaikyta prie susirinkusių žmonių amžiaus ir stiliaus. Buvo nuostabiai sukurta atmosfera! O Jūsų charizma - kažkas tokio! Taigi, pavėluotai, bet tariu didžiausią AČIŪ už įprasmintą šventę! Iki kitų kartų! Sėkmės Jums didžiausios!

Paslauga buvo atlikta: 2021 spalį
Rasoti.sodai Kraštovaizdžio projektavimas Apželdinimas Laistymo sistemos
Kraštovaizdžio projektavimas Apželdinimas Laistymo sistemos
Alytus

Rasos Rasoti sodai ir mūsų kieme rado vietą 💚 Bendravimas, komunikacija, nerealiai gausios žinios apie augalus, įsiklausymas į kliento norus, "pajautimas" kliento ir jo stilistikos - visiško profesionalumo įrodymas. Labai dėkoju už geležinę kantrybę, dirbant su tokia kliente (jos tikrai dažnam prireikia ☺️), už nuosekliai, išsamiai parengtą aprašymą - augalininkystės pradininkei tobulas sufleris! Bus kaip Biblija namuose atspausdinta ir garbingoje vietoje po ranka padėta 😂 Gyvenkite ir kurkite toliau taip mylėdami tai, ką darote 💛💛💛 AČIŪ už mūsų šeimai sukurtus Rasotus rojaus sodus!

Paslauga buvo atlikta: 2021 balandį