Александр Рукавиця
Jungėsi prieš 3 mėnesius
Registravosi prieš 3 mėnesius
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Atlikau savo Audi salono cheminį valymą – rezultatas tiesiog įspūdingas! 🔥 Sąžiningai, nesitikėjau tokio efekto: salonas atrodo kaip naujas. Dingo visos dėmės, neliko nemalonaus kvapo, o oda ir audinys vėl atrodo švarūs ir prižiūrėti. Net smulkiausios detalės kruopščiai išvalytos. Darbas atliktas labai kokybiškai ir tvarkingai – jokių dėmių ar dryžių, viskas švaru ir malonu liesti. Matosi, kad meistrai puikiai išmano savo darbą ir naudoja kokybiškas priemones. Dabar sėsti į automobilį – vienas malonumas, jausmas lyg ką tik pasiėmiau jį iš salono 🚗✨ Tikrai rekomenduoju! Jei norite atgaivinti savo automobilį ir suteikti jam nepriekaištingą išvaizdą – būtinai išbandykite.