Tomas
Jungėsi prieš 2 mėnesius
Registravosi prieš 2 mėnesius
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Puiki patirtis nuomojantis automobilį iš Avrent! Viskas vyko labai sklandžiai – nuo rezervacijos iki automobilio grąžinimo. Aptarnavimas profesionalus ir malonus, darbuotojai atsakė į visus klausimus ir padėjo išsirinkti tinkamiausią variantą. Automobilis buvo švarus, tvarkingas ir techniškai tvarkingas. Tikrai rekomenduoju visiems, ieškantiems patikimos automobilių nuomos – tikrai dar naudosiuosi jų paslaugomis ateityje!
Paslauga buvo atlikta:
2026
balandį