Julija
Jungėsi prieš 3 mėnesius
Registravosi prieš 3 mėnesius
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Pasirinkome Gediminą vesti mūsų įmonės kolektyvo šventę ir likome tikrai patenkinti. Renginys buvo įvairaus amžiaus kolektyvui, todėl kažkiek jaudinomės, ar visiems patiks, bet vedėjas labai gerai pajautė auditoriją ir puikiai prisitaikė👍 Programa buvo smagi, neperkrauta, su geru humoro jausmu, todėl žmonės noriai patys įsitraukė. Atmosfera buvo išties labai gera – daug juoko, bendravimo ir šokių su puikiu tandemu su DJ. Taip pat patiko, kad viskas vyko sklandžiai, mums patiems nereikėjo dėl nieko rūpintis. Sulaukėme nemažai gerų atsiliepimų iš kolegų apie vedėją, todėl tikrai galime rekomenduoti kolektyvo ar įmonės šventėms🙂
Labai gražiai ir įdomiai vaikams pravedė užsiėmimą. Labai gražiai bendrauja su vaikais, sudomino bitėmis, vašku, vaikams labai patiko aromatas, gamyba 🙂ačiū!
Jauki studija susitikimams, patogus naudojimasis 🙂