Gediminas
Jungėsi prieš 4 mėnesius
Registravosi prieš 4 mėnesius
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Labai gera pramoga kolektyvui, įmonei. Sudomino kolektyvą ne tik daugiau apie žvakes sužinoti, bet ir kad bičių vaško žvakės gali būt įdomios, modernios, likom labai patenkinti, įkvėpti ir atsipalaidavę nuo darbų. Ačiū
Labai jauki vieta, puikūs, šilti, gražiai bendraujantys, nuoŝirdūs šeimininkai
Labai šitlas, draugiškas, profesionalus vedėjas. Puikiai koordinavo šventę, nuskaitė auditoriją, atsižvelgė į mūsų norus ir dar svarbiau - nenorus. Labai geras, taiklus, skoningas humoras vietoj ir laiku. Atrodo, kad šventę vedė artimas draugas - iš tiek atrodi nedaug informacijos apie mus atrodė, kad pažįsta mus jau daugybę metų. Jokio sveĉių vertimo ar forsavimo, skoningai pravestas visas vakaras be skatinimų kilnot taureles ir prisigerti. Ačiū už įsimintiną mūsų šventę