Samanta D.
Jungėsi prieš 5 mėnesius
Registravosi prieš 6 mėnesius
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Mokausi jau pusmetis ir esu labai patenkinta, jaučiuosi gerai, išlaisvėjau gramatikoj ir kalbėjime. Beje, mokytoja labai miela ir draugiška bei paprasta :) :) :)
Paslauga buvo atlikta:
2025
spalį