kristina rackaityte
Jungėsi prieš 8 mėnesius
Registravosi prieš 8 mėnesius
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Rekomenduoju šią sodybą visu 100 %! Gamtos grožis, aplinka nuostabi, nėra ką pridurti! Viskas tiesiog išpuoselėta! Savininkas Vytautas nuostabus žmogus ir paruošė viską ko tik reikėjo! Šventėme klasės išleistuves, tai vis paklausdavo ar kuo gali padėti? Viskas paruošta: kubilas, pirtis, šašlykinė - viskas buvo paruošta aukščiausiame lygyje! Patogumai tiesiog visi - virtuvė maisto ruošimui, šaldytuvas, kubilas, pirtis, šašlykinė, židinys, miegamieji, švari patalynė ir didžiausias JAUKUMAS! Vytautas paslaugus, dėmesingas, jo bendravimas tiesiog nepakartojamas! Labai ačiū už nuostabų laiką! Rekomencijos 100% :)