Amber
Jungėsi prieš 8 mėnesius
Registravosi prieš 8 mėnesius
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Tokios malkos nei gražiai dega, nei kvepia, o kūrenant gali net gadinti krosnį ar židinį. Už tokią kainą tikėjausi sausų, švarių malkų, o ne žemėtų gabalų, kuriuos dar reikia valyti prieš nešant į vidų. Nerekomenduoju šio tiekėjo – kokybė labai prasta, atrodo, kad malkos surinktos iš atliekų, o ne ruoštos pardavimui. ( Bendravo kol pardavė). Su tiekėju neįmanoma susisiekti!!!
Paslauga buvo atlikta:
2025
rugsėjį