Edita B.
Jungėsi prieš 9 mėnesius
Registravosi prieš 9 mėnesius
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Esam nedidelė kepyklėlė Kaune. Susitarėm dėl mažo biudžeto, nes daugiau paprasčiausiai negalėjom skirti. Pradžioj net keista buvo, kad jie tiek klausinėjo – apie klientus, ką perka dažniausiai, kas populiariausia. Po kelių savaičių žmonės pradėjo užeiti ir klausti: „ar dar turit tą bandelę iš Facebook?“ Tada supratom, kad reklama tikrai veikia. Pardavimai nešoko dvigubai, bet kasdien klientų turim daugiau nei prieš tai. Patinka, kad nereikia spėlioti – gaunam aiškią ataskaitą, kiek kainavo ir ką atnešė reklama.
Paslauga buvo atlikta:
2025
vasarį