Muzikantai jubiliejui Jurbarko rajone
Klientų rekomendacijos
Esu profesionalus atlikėjas jūsų šventėms ir renginiams. Pasitodymo metu skamba daug žinomų ir linksmų dainų tiek jaunam tiek pagyvenusiam. Šokiai ir gera nuotaika garantuota!!
Ypatingai patiko muzukantai, net nesitikėjau, kad taip bus gerai! Matosi, kad turi gerą patirtį, profesionaliai vedė vakarą, net atsiminė žmonių vardus ir kas jie tokie. Viskas buvo suplanuota pagal publiką, pagal situaciją. Tarp svečių buvo ir muzikantų,...
Ypatingai patiko muzukantai, net nesitikėjau, kad taip bus gerai! Matosi, kad turi gerą patirtį, profesionaliai vedė vakarą, net atsiminė žmonių vardus ir kas jie tokie. Viskas buvo suplanuota pagal publiką, pagal situaciją. Tarp svečių buvo ir muzikantų, daininikė, visi įvertino aukščiausiais balais. Dar tokių linksmų gerų muzikantų nebuvo nei vienam baliui!
Ačiū širdingai, Jūs mūsų šventę padarėt nepamirštamą!😘🥰
Grupe ''Brėmeno muzikantai'' - Jūsų šventės siela!** 🎉 Ieškote linksmos, profesionalios ir energingos grupės? Mes pasiruošę padaryti Jūsų renginį nepamirštamu!
Jei pasiilgote atminty ilgai išliekančių įspūdžių šventės metu,mes būtent tai,ko jūs ieškote.Profesionalus šventės vedimas,populiariausios dainos,taps geros nuotaikos garantu jūsų šventėje.Susisiekime
Sveiki. Mano vardas Egidijus. Aš esu estradinės ir klasikinės muzikos atlikėjas. Jeigu ieškote ne tik nuotaikingos, bet ir įdomios bei įtraukiančios muzikos - susisiekite su manimi.
Vakaro svečiai įvardino Tave kaip atominį muzikantą, kuris negailėdamas savęs, optimaliai pravedei šventinį vakarą.
Didžiausios rekom...
Vakaro svečiai įvardino Tave kaip atominį muzikantą, kuris negailėdamas savęs, optimaliai pravedei šventinį vakarą.
Didžiausios rekomendacijos, kontaktuoti ir rinktis Povilą visiems, planuojantiems savo šventę bei norintiems kokybės, įsiklausymo, profesionalumo, nuoširdaus bendravimo, puikaus balso, gražių dainų, nuotaikos, judesio, šokių ir atsijungimo nuo kasdienės rutinos. Nuostabu, kad jaunas žmogus taip skrupulingai vertina savo darbą, atidirba pilnu pajėgumu, netausodamas savęs, atrodo nepriekaištingai, jaučia šventės svečių poreikius ir nuotaikas, yra subtilus ir išlaikytas.
Linkiu ir toliau išlikti paprastu bei žemišku žmogumi, nesustoti kuriant dainas ir papuošti dar begalybę švenčių!!!!
Ačiū dar kartą ir didelės sėkmės!!!
Iki kitų kartų!