- Paslaugos.lt
- Mokymai, kursai, kalbos
- Matematikos korepetitoriai
- Raseinių rajone
Matematikos korepetitoriai Raseinių rajone
* Padedu pasiruošti VBE (11-12kl.) mokiniams ir baigusiems mokyklą, norintiems perlaikyti egzaminą). * 11-12 kl. mokiniams panaikinti spragas, ugdyti loginį mąstymą bei pagelbėti su namų darbais.:)
Individualūs nuotoliniai užsiėmimai su kiekvienu mokinių, pagal jo galimybes ir žinias.
Padėsiu susidraugauti su matematika!
Ruošiu testams, patikrinamiems darbams, stojamiesiems į gimnazijas, padedu suprasti temas ir atlikti namų darbus. Galime dirbti savaitę ar visus metus. Vedu nuotoliu. Trukmė 1h, kaina 20 eur.
Jau daugiau nei 15 metų mokinu vaikus matematikos. Turiu matematikos bakalaurą, mokytojo kvalifikaciją bei informatikos magistrą.
Mokau matematikos individualiai nuotoliniu būdu 9-12 kl. mokinius
Matematikos korepetitorė
Dirbu tik nuotoliu, lietuvių/anglų kalbomis, d. dienomis, savaitgaliais ir vasarą. Kaina ir laikas - derinami individualiai. Ieškantiems, besirenkantiems mokytoją, susipažinimo pokalbis – nemokamai.
Kviečiame 4, 6, 8 ir 10 klasių mokinius į nuotolines mažose grupelėse vedamas pamokas, skirtas NMPP ar PUPP pasiruošti! ⭐⭐⭐⭐⭐
Mokau matematikos moksleivius ir studentus (20-30 eurų/ak.val.). Matematikos namų darbai per valandą + sprendimų paaiškinimas Online. Pirmas uždavinys 10 eurų , kiti po 5.
Profesionalus matematikos korepetitorius
Ilgametė patirtis dirbant matematikos mokytoju bei korepetitoriumi. Padedu pasiruošti egzaminams, kontroliniams, atsiskaitymams. Mokinių balai visuomet pakyla. Lietuvių, rusų, lenkų, vokiečių kalbomis
Padedu vaikams iki 10 klasės imtinai suprasti matematiką. Tikiu, kad ko mokytis yra taip pat svarbu kaip mokytis. Mano bendravimo principai - pagarba, palaikymas bei konstruktyvi pastaba.
Mokau vaikus matematikos, informatikos, ekonomikos, geografijos, anglų, fizikos. Pamokos vyktų nuotoliu. Vienos pamokos trukmė 60 min. Kaina - 20 eur / 1 h
Manau galima visus vaikus išmokyti matematikos ar informatikos. Pagrindinis dalykas išmokyti jį ne mintinai formules, o duoti supratimą iš kur jos atsiranda ir paaiškinti praktinį jos naudojimą.
✅ Kainos | nuo 15-25 €/h |
✅ Atsiliepimų | 532 |
✅ Darbų pavyzdžių | 745 |
✅ Paslaugų teikėjų | 75 |