Maitinimas, maistas šventėms Pakruojo rajone
Rasta: 61
Kainos: nuo 10-70 € (vid. 31 €)
Siųsk užklausą visiems
Apdorota 577 234 užklausų.
Gauk pasiūlymus, išsirink tinkamiausią.
Klientų rekomendacijos
4.9 (2)
50 €/h
15
13 m. patirtis
Sveiki! Nuo 2013 metų džiuginame skaniais dešrainiais, užkandžiais bei gėrimais įvairaus pobūdžio renginiuose visoje Lietuvoje ir užsienyje. Meniu platus, todėl laukiame užklausų! :)
Kristijonas
Vilnius, visa Lietuva
Ignas Bikulčius
Atlikta paslauga: Grill šefai, 2025-06
Matosi, kad vyrai myli maistą ir savo darbą. Ieškojau kas galės per krikštynas pamaitinti sąlyginai nedidelę žmonių grupę (10-12). Išsiuntęs užklausą gavau skambutį iš Gyčio, viską operatyviai sutarėm ir sukirtom rankom. Labai vertinu tai, kad viskuo buvo pasirūpinta- stalai, ind...
Matosi, kad vyrai myli maistą ir savo darbą. Ieškojau kas galės per krikštynas pamaitinti sąlyginai nedidelę žmonių grupę (10-12). Išsiuntęs užklausą gavau skambutį iš Gyčio, viską operatyviai sutarėm ir sukirtom rankom. Labai vertinu tai, kad viskuo buvo pasirūpinta- stalai, indai, įrankiai, maistas. Atvažiavę į vietą tik pasidomėjo kur statom palapinę ir kada pradedam kept :)
Maisto buvo daug ir įvairaus, kiekvienas patiekalas skanesnis už kitą, pranoko visus lūkesčius.
Sekančiai šventei samdysiu vėl. Stipriai rekomenduoju!
P.S. Nusipirkit vienkartinių indelių, nes viso paruošto maisto tikrai nesuvalgysit ;)
Maisto buvo daug ir įvairaus, kiekvienas patiekalas skanesnis už kitą, pranoko visus lūkesčius.
Sekančiai šventei samdysiu vėl. Stipriai rekomenduoju!
P.S. Nusipirkit vienkartinių indelių, nes viso paruošto maisto tikrai nesuvalgysit ;)
5.0 (68)
35 €/h
50
19 m. patirtis
Šefų komanda su ilgamete tarptautine patirtimi, bei kiekvienas su kuprine pilna geros nuotaikos bei juoko.
Gspot BBQ
Vilnius, visa Lietuva
Vakarė Juraitytė
Atlikta paslauga: Karštųjų patiekalų gaminimas, 2026-02
Nuoširdžiai rekomenduojame šefą Tadą bet kokiam aukščiausio lygio renginiui. Jo profesionalumas, dėmesys detalėms ir gebėjimas suvaldyti procesus paliko didžiulį įspūdį. Patiekalai buvo ne tik nepriekaištingo skonio, bet ir estetiškai patiekti – tai buvo tikra gastronomine patirt...
Nuoširdžiai rekomenduojame šefą Tadą bet kokiam aukščiausio lygio renginiui. Jo profesionalumas, dėmesys detalėms ir gebėjimas suvaldyti procesus paliko didžiulį įspūdį. Patiekalai buvo ne tik nepriekaištingo skonio, bet ir estetiškai patiekti – tai buvo tikra gastronomine patirtis mūsų svečiams. Ačiū!!
5.0 (16)
100 €/h
94
19 m. patirtis
Šefo formulė: Kokybė, patirtis, požiūris, pateikimas, dėmesys detalėms = džiuginantis maistas = Patenkintas klientas
Tadas Paplauskas
Vilnius, visa Lietuva
Rolandas Kazlauskas
Atlikta paslauga: Užkandžių gaminimas, 2025-01
5.0 (3)
30 €/h
16
14 m. patirtis
Nauja vieta nuostabioms jūsų šventėms: vestuvės, krikštynos, jubiliejus, klasiokų susitikimas, gimtadienis - visomis progomis kviečiame švęsti pas mus!
Kavinė Grasalė
Vilnius, +100 km aplink
Siųsk užklausą
1. Aprašyk savo poreikį 2. Gauk pasiūlymus 3. Išsirink tinkamiausią
D24 foodtruck‘ą kvietėme į vestuvinį draugų festivalį – tai buvo viena geriausių šventės idėjų! Nors iš pradžių šiek tiek nerimavome, nes neturėjome patirties su maitinimu iš foodtruck’o, viskas pranoko lūkesčius.
Pas mus dirbo šefas Benjamin iš UK su kol...
D24 foodtruck‘ą kvietėme į vestuvinį draugų festivalį – tai buvo viena geriausių šventės idėjų! Nors iš pradžių šiek tiek nerimavome, nes neturėjome patirties su maitinimu iš foodtruck’o, viskas pranoko lūkesčius.
Pas mus dirbo šefas Benjamin iš UK su kolega – profesionalūs, greiti, draugiški. Maistas buvo TOBULAS – fish&chips, burgeriai, dešrainiai, tacos dingo akimirksniu. Žmonės kartojo po 2, net po 3 porcijas, nors porcijos LABAI DIDELĖS! Vidurnaktį visi džiaugėsi sparneliais, o ryte vietoj įprastų kibinų – tikras English Breakfast (be pupelių 😊).
Organizacija sklandi, maisto eilės ilgai neužsilaikė, viskas vyko greitai, su šypsenomis ir gera nuotaika. 5 žvaigždės – be jokių dvejonių! ⭐⭐⭐⭐⭐
Ypač džiaugiamės, kad pasirinkome būtent tokią maitinimo formą – gamtoje, muzika, saulė, gera kompanija ir puikus maistas. Jokio formalaus sėdėjimo prie stalų – tikras vasaros džiaugsmas!
Nuo mūsų visų, o ypač nuo mano „foodie“ kompanijos – DIDELIS AČIŪ ir 10 balų! Sėkmės darbuose!
Gaila dar neturiu šventės nuotraukų, o telefone tik šios, nes maistas buvo godžiai valgomas, ne fotografuojamas :))))