Buitinės technikos remontas Elektrėnų sav.
Klientų rekomendacijos
Remontuoju šaldytuvus ir šaldiklius. Atvykstu į namus. Suteikiu garantiją. Vilniuje ir rajonose . Riemontoju buitiniųs šaldytuvųs , šaldikliųs , automobilinius saldytuvus , dregmes surin
KONDICIONAVIMAS-VEDINIMAS-ŠILDYMAS * NEMOKAMAI KONSULTUOJAME * GREITAS IR KOKYBIŠKAS MONTAVIMAS * ĮRANGOS APTARNAVIMAS/REMONTAS * ĮRANGA GERIAUSIOM KAINOM * IŠRAŠOM SF * SUTEIKIAM GARANTIJA
(kompresoriaus demontavimas, keitimas ir litavimas)
Šaldytuvas Liebherr nustojo veikti ir kreipiausi į meistrą Andrejų.
Jis atvyko tą pačią dieną (per 4 val.), apžiūrėjo šaldytuvą ir nustatė gedimo priežastį.
Pateikė aiškią r...
(kompresoriaus demontavimas, keitimas ir litavimas)
Šaldytuvas Liebherr nustojo veikti ir kreipiausi į meistrą Andrejų.
Jis atvyko tą pačią dieną (per 4 val.), apžiūrėjo šaldytuvą ir nustatė gedimo priežastį.
Pateikė aiškią remonto kainą, kuri man pasirodė sąžininga.
Remontui atvyko su visomis reikalingomis remontui dalimis ir įrankiais.
Jam nereikėjo mano pagalbos ieškant ar perkant detalių — viskuo pasirūpino pats.
Remontas buvo atliktas per 2 val., sutarta kaina, be jokių netikėtų priemokų.
Džiaugiuosi, kad pasirinkau Andrejų.
Mandagus ir paslaugus.
Meistras, kurį drąsiai rekomenduoju jei prireiks šaldytuvo remonto paslaugų.
Automatika, elektronika, litavimo darbai. Montavimas i baldus. Defektavimo darbai. Skambikit 868234210. Говорю по русски ir lietuviškai and understand in English.
Sugedo buitinė technika? Atvežkite remontui! Smolensko g.1, Vilnius. Verkių g.34B, Vilnius Chemijos g.17C, Kaunas Reikia meistro į namus? Iškvietimas 0 700 800 95 Į.k.122981980 PVM k.LT100001584617
Man buvo sugedęs šaldytuvas, nebešaldė. Atvyko Aleksandras, turėjo visus įrankius su savimi, kažką pavirino ir viską sutvarkė gal per pusvalandį. Vėliau, dar tą pačią dieną, kai atrodė, kad vis tiek nešąla, atvyko dar kart...
Man buvo sugedęs šaldytuvas, nebešaldė. Atvyko Aleksandras, turėjo visus įrankius su savimi, kažką pavirino ir viską sutvarkė gal per pusvalandį. Vėliau, dar tą pačią dieną, kai atrodė, kad vis tiek nešąla, atvyko dar kartą, nors turėjo kitų užsakymų. Viskas, pasirodo, buvo gerai. Ir kitą dieną dar paskambino, pasiteiravo, ar gerai veikia. Iki šiol veikia, šąla (praėjo 2 savaitės po remonto), nors šaldytuvas jau nebe pirmos jaunystės (apie 15m. AEG Santo).
Tad galiu pasakyti, kad Aleksandras yra malonus, rūpestingas, sąžiningas, vertas pasitikėjimo žmogus. Ačiū jam! :)