1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Renginiai, šventės
  4. Vietos fotosesijai Kaune

Vietos fotosesijai Kaune

Paskelbta 2017-03-30

Dažniausiai kasdien skubėdami nepakeliame žvilgsnio aukštyn, neįvertiname lange pražydusios gėlės ar miesto upėje žaidžiančio saulės zuikučio žavesio. Vestuvių fotografai Jūsų nuomonę galėtų greitai pakeisti, nes, žvelgiant pro fotoobjektyvą, mieste gausu žavių, romantiškų ir netgi mistiškų vietų. Jei fotosesiją planuojate Kaune, tikrai rasite daug įdomių vietų, kuriose ne tik bus smagu fotografuotis, bet ir įdomu apsilankyti.

Vietos fotosesijai Kaune

Laikantis tradicijų, verta pradėti nuo tiltų, kurių Kaune išties nemažai. Panemunės, Karmelitų ir P. Vileišio tiltai – saviti ir sukuriantys unikalias erdves fotosesijoms. Galiausiai, vestuvių fotografai į viską gali pažvelgti ir netradiciškai, pavyzdžiui, pakviesti nusileisti po tiltu, kur statinio šešėlis bei viršuje girdimas gausmas kuria visai kitokią nuotaiką.

img

Viena populiariausių vietų fotosesijoms Kaune – Prisikėlimo bažnyčios terasa, kur atsiveria nuostabus miesto vaizdas. Ši vieta stebina kuklumo ir vaizdų didybės darna. Romantiškoms nuotraukoms nuteikia ir Jėzuitų vienuolyno terasa su beribiu plytinčiu dangumi.

Istoriją kiekviename žingsnyje pasakojantis Žaliakalnio funikulierius – taip pat puikus pasirinkimas. Čia ryškios spalvos ir paprastos detalės sukuria kontrastą, todėl vestuvių fotografai puikius kadrus padaro tiek spalvotoms, tiek nespalvotoms nuotraukoms. Ir nepamirškite, kad fotografijai tinka ne tik pats funikulierius, bet ir savitas įėjimos pastato fasadas.

img

Pažaislio vienuolynas pasitinka romantiška atmosfera ir didingojo baroko akcentais. Puošybos elementai ir aplinka sukuria jaukų bendrą foną portretinėms, pozuotoms ir reportažinėms fotografijoms. Jei jau lankotės čia, vestuvių fotografai pataria aplankyti ir šalia esančią Kauno marių pakrantę, kurioje pasitinka visai kiti vaizdai: medžiai, smėlis, žaluma.

Kauno miesto gyventojai galbūt nustebs, tačiau Žalgirio arenos prieigos taip pat gali tapti įdomia vieta fotosesijai. Laiptai, kolonos ir urbanistinė aplinka jau įpareigoja truputį daugiau pozuoti, tačiau rezultatas tikrai bus unikalus. Be to, čia gausu kampelių, kuriuose žaidžia šešėliai, savo žavesį kartais atskleidžiantys tik patyrusiam vestuvių fotografui.

Kauno senamiesčio gatvelės ir arkos atveria savo grožį vasarą, kai čia sužaliuoja vijoklis, po langais pražysta gėlės, o lauko kavinių staliukai pasipuošia languotomis staltiesėmis. Miestas gyvas ir alsuoja gyvenimu, įtraukdamas ir jaunavedžius. Kauno senamiestis yra puiki erdvė fotosesijai, kurioje nereikia pernelyg stengtis pozuojant, taip pat leidžianti naujai atrasti ir susižavėt vietomis, kurias galbūt šimtą kartų prabėgote net nepastebėdami.

img

Kauno Ąžuolynas, Santakos parkas ir kitos žaliosios erdvės žavi paprastumu, gamtos harmonija ir natūralumu. Bet kuriuo metų laiku čia atrasite augmeniją, tapsiančią puikiu fonu: apšerkšnijusios medžių šakelės žiemą, įvairiaspalviai lapai rudenį ar besiskleidžiantys pumpurai pavasarį – tai stebuklingas virsmas, kuris visada žavi. Jei lietuviška gamta atrodo pernelyg paprasta, aplankykite Kauno botanikos sodo oranžeriją, kur žalia spalva itin kontrastinga ir intensyvi, egzotiški augalai žavi lapų formomis ir įvairove, o daugybė langų, rodos, sugaudo visus saulės spindulius.

img