1. Paslaugos.lt
 2. Blogas
 3. Renginiai, šventės
 4. TOP 20 vestuvių šventės dekoro ...

TOP 20 vestuvių šventės dekoro tendencijų 2019

Paskelbta 2019-03-05
 • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

Vestuvių šventės dekoravimas – vienas esminių aspektų, kuriam planuojant ir organizuojant vestuves skiriama ne tik daug dėmesio, bet ir nemaža biudžeto dalis. Vieni jaunavedžiai dekoravimu nori rūpintis patys, kiti – pasitiki dekoratorių, floristų žiniomis ir įgūdžiais. Nepriklausomai nuo to, kurį variantą pasirinksite, naudinga žinoti, kokios dekoravimo tendencijos vyrauja. O štai 2019-ieji tikrai „įpučia“ naujų vėjų: vyrauja tikslios linijos, tekstūrų įvairovė, grįžta pastelinės spalvos, papildytos ryškių juodų akcentų kontrastu, ir t.t. Pateikiame TOP 20 vestuvių šventės dekoro tendencijų, vyraujančių 2019 metais:

 1. Juodi akcentai. Juoda spalva vestuvių šventėje įsitvirtina vis stipriau. Jei pernai buvo madingi juodi akcentai nuotakos aprangoje, tai šįmet dekoro specialistai siūlo nepabūgti juodų elementų įtraukti ir į šventės dekoravimą. Pavyzdžiui, solidžiai atrodys juodos ilgos žvakės. Tarp kitų stalo dekoro elementų juoda atrodys labai elegantiškai ir drauge išskirtinai. Ši spalva taip pat suteikia progą sudaryti išraiškingus kontrastus, pavyzdžiui, juodos ir raudonos spalvos tandemas bus tikrai pastebimas ir ryškus.
[„Šventinis raktelis“](https://paslaugos.lt/sventinis-raktelis-ed194) vestuvių dekoras
„Šventinis raktelis“ vestuvių dekoras
 1. Istoriją pasakojančios gėlės. Šiemet madinga stalo dekorui pasirinkti gėles, turinčias prasmę jaunavedžiams, pasakojančias tam tikrą istoriją. Pavyzdžiui, galbūt tai gėlės, augusios nuotakos močiutės darželyje? O gal vaikystėje matytos namuose ant palangės?
 2. Modernumo ir tradicijų miksas. Vėlgi bene daugiausia galimybių įgyvendinti tokią idėją suteikia stalo dekoravimas. Tradicinių ir modernių elementų samplaika bus puikus pasirinkimas. Pavyzdžiui, šalia lininių servetėlių statykite modernias stalo korteles; šalia klasikinių žvakidžių pasirinkite originalią gėlių kompoziciją ir pan.
 3. Paprastumas – ši tendencija ir toliau karaliauja. 2019-ais patrauklūs paprasti, bet elegancija persmelkti sprendimai, dovanojantys estetiką, rafinuotumą. Kaip tai pasiekti? Pirmiausia, prioritetą teikite minimaliam dekorui, švelnioms spalvoms. Tai, kas jau laiko patikrinta, neleis suklysti. Pavyzdžiui, dekoravimui rinkitės klasika tapusius bijūnus, rožes ar jurginus (rudens vestuvėms) ar pavasarinius žiedus (pavasario vestuvėms), baltos, kreminės ar švelniai rausvos spalvos žvakes, servetėles. Norintys paprastumo ir elegancijos efekto turėtų vengti masyvių kabančių dekoracijų, drąsių sprendimų ir įsiminti, kad šiuo atveju „mažiau yra daugiau“.
 4. Aksomas. Šiais metais kalbant apie vestuvių dekoravimą juntama itin stipri aksomo įtaka. Plati spalvinė jo gama leidžia kurti įvairius dekoravimo variantus: nuo elegantiškų, klasikinių iki originalių ir drąsių. Bet sutikime, aksomas visada padės sukurti tobulą prabangos įspūdį.
 5. Monogramos – jomis puoštos servetėlės, anot dekoro specialistų, šiemet bus labai populiarios ir šventės stalui suteiks asmeniškumo. Įprastas pasirinkimas vestuvių monogramai – jaunavedžių vardų pirmosios raidės. Tiesa, monogramas galima naudoti ne tik servetėlėms, bet ir šventės vietos dekorui, pavyzdžiui, didelė iš medžio išpjauta monograma. Tokie dekoro elementai liks ateičiai ir puikiai derės naujos šeimos namuose.
 6. Žaluma. 2017 metais karaliausi greenery spalva šiais metais grįžta ir įsitaiso vestuvių šventės dekoro tendencijų topuose. Neprašausite pro šalį šventės dekorui pasirinkę daug žalumos: nuo medžio šakų su lapais kompozicijų iki palmės šakų, samanų. Tobulai atrodo masyvios kabančios žalių augalų, lapų dekoracijos, kurioms dar daugiau gyvybės suteikia keli įpinti žiedai. Taip pat puikiai atrodo žalumos nestokojančios puokštelės ar ištisos nupintos žalumynų gijos ant šventinio stalo.
„Ir Ideas“ vestuvių dekoras
„Ir Ideas“ vestuvių dekoras
 1. Skirtingo aukščio žvakės. Paprastai žvakės derinamos ir pasirenkamos vienodų ar bent panašių aukščių. Bet šių metų dekoro tendencijos skatina derinti skirtingus aukščius ir tas skirtumas tikrai turi būti matomas. O žvakės vestuvių šventėje dominuoja: ant šventinio stalo, ceremonijos vietoje, jos pasirenkamos fotosesijos vietai dekoruoti ir pan.
 2. Tvarka ir darna. Neslėpkime, kartais jaunavedžiai nori sujungti tiek įvairių ir nuostabių dekoro elementų, kad galutinis rezultatas ne visada džiugina. Galbūt atskirai tie dekoro sprendimai yra nepriekaištingi, bet kai visko per daug – vaizdas prastas. Šiemet siūloma atsižvelgti į darną, tvarką, lygias linijas, simetriją. 10.Pastelinės spalvos. Mėtinė, švelni koralinė (beje, koralų spalva yra šių metų spalva), kreminė, svajinga levandų, smėlinė – tai spalvos, kurios turėtų atsidurti Jūsų šventės dekoro paletėje.
 3. Ryškios spalvos. Taip, tai kontrastas prieš tai pateiktai tendencijai, todėl tiek mėgstantys švelnius atspalvius, tiek ryškumą neliks nuskriausti. Drąsiai rinkitės citrinų, ryškią koralų, oranžinę, raudoną spalvas, derinkite jas su smaragdine, violetine, bordo, tamsiai mėlyna.
 4. Stiklinės, veidrodinės detalės. Puotos stalas veidrodiniu paviršiumi, spindinčio metalo stalo kortelės, stiklinės taurės, žvakidės – tai kelios idėjos stalo dekorui. Veidrodžių kompozicija puikiai tiks fotosesijos vietai, o drauge leis sukurti originalias ir nestandartines vestuvių fotografijas. Šventės vietos puošybai galima naudoti spindinčių, veidrodinių burbulų girliandas ir t.t.
 1. Tikslios linijos. Dekoro specialistai teigia, jog šiais metais daugelyje vestuvių dekoro sprendimų bus pasirinktos aukštos, skaidrios, siauros vazos, tokio pat tipo žvakidės. Ši tendencija bus populiari stalo, ceremonijos vietos dekorui. Net jei aukštoms ir siauroms žvakėms pasirenkate klasikines žvakides, jas galima įstatyti į aukštą skaidrų cilindro formos indą.
 2. Lazeriu išpjauti elementai. Nustebinkite svečius, suteikite šventės dekorui asmeniškumo, unikalumo. Plovimas lazeriu yra sprendimas, padėsiantis tai padaryti. Lazeriu pjauti elementai gali būti: svečių vardai (stalo kortelių alternatyva), servetėlių segtukas, jaunavedžių pavardė kaip dekoracija ir t.t.
 3. Įprastas gėlių puokštes pakeiskite pynėmis. Tai daugiau liečia vestuvių stalo dekorą. Žalumos ir / ar gėlių pynės, vilnijančios išilgai stalo, atrodo įspūdingai! Tad jei nenorite klasikinių sprendimų, pasvarstykite, gal verta atsisakyti gėlių puokščių vazose ir stalą puošti žaluma? Toks sprendimas ypač tiks prie medinių stalų, bus tobulas pasirinkimas rustic, vintage stilių vestuvėms.
 4. Raštuotos vazos. Per stalo centrą išdėliotos aukštos raštuotos vazos atrodys įspūdingai. Tokias galima naudoti ir bažnyčios ar kitos ceremonijos vietos puošybai.
 5. Spalvoti stalo įrankiai. Manote sidabro spalvos stalo įrankiai vestuvėms yra tarsi taisyklė? Tikrai ne! Šių metų tendencijos diktuoja, kad turite platesnes pasirinkimo galimybes. Pavyzdžiui, viena iš diktuojamų madų – onikso spalva, suteikianti netikėtumo ir prabangos, ji labai elegantiška bei drauge solidi, tad bus tobulas pasirinkimas vestuvių puotai.
 6. Aukštos klasikinės žvakės. Gal kai kas sakys, kad tai „senoji mokykla“, banalu, pasenę, bet šių metų tendencijos skatina jaunavedžius atsigręžti į senųjų aukštų klasikinių žvakių kuriamą grakštumą ir eleganciją.
 7. Rotango akcentai. Tai – viena didžiausių šių metų tendencijų. Ne tik rotango kėdės, bet ir kiti dekoro elementai, pavyzdžiui, desertų staliukas, fotosesijos krėslas, žibintai, dekoratyvūs pinti krepšiai ir pan., bus puikus pasirinkimas.
 8. Kūriniai iš gėlių. Jei esate gėlių gerbėjas, šiais metais Jums pasisekė. Vestuvių dekorui madingi ištisi gėlių kūriniai, pavyzdžiui, milžiniškos gėlių ir žalumos arkos, sienelės. Milžiniškomis gėlių kompozicijomis dekoruotos atskiros erdvės, pavyzdžiui, fotosesijai ar jaukiems svečių pašnekesiams.
Tatjanos Vasičkinos vestuvių dekoras
Tatjanos Vasičkinos vestuvių dekoras

Pateikėme 20 vestuvių dekoravimo idėjų tiems, kurie nori neatsilikti nuo diktuojamų tendencijų ir savo vestuvių šventės vietą paversti stilinga oaze. Kai kurios tendencijos yra labai skirtingos, tad nereikia derinti visų, o pasirinkti tai, kad artima Jums.

TOP vestuvių dekoratoriai

Vestuvių, švenčių dekoravimas
4
-10%
vakar
20 €/h
116
7 rekomendacijos
8 m. patirtis

Vestuvių dekoratorė Vakarų Lietuvoje

Erika
Klaipėda, +100 km aplink
Vestuvių, švenčių dekoravimas
2
-15%
vakar
15 €/h
48
6 rekomendacijos
5 m. patirtis

Švenčių dekoratorė Vilnius - Trakai - Ukmergė

Renginio dekoravimas: floristikai bei dekorui naudoju gamtinių medžiagų, vaisių, kad minimaliomis sąnaudomis gautume smagiausią rezultatą.

Rasa
Vilnius, +100 km aplink
Vestuvių, švenčių dekoravimas
1
vakar
20 €/h
103
0 rekomendacijų
4 m. patirtis

Vidurnakčio saulė - švenčių dekoravimas, koordinavimas

Dekoras, kaip kūrybiškumo išraiška įneša dalį indėlio į sėkmingą renginį, padeda sukurti renginio atmosferą. Leiskite sukurti Jūsų šventės jaukią ir įsimintiną atmosferą !

MB Vidurnakčio saulė
Vilnius, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »