1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Spauda apie mus
  4. Suprojektuokite orą namuose, arba 9 ...
  • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

Suprojektuokite orą namuose, arba 9 esminiai dalykai, kuriuos praktiška žinoti apie rekuperacinį vėdinimą

Suprojektuokite orą namuose

Ankstesnės santvarkos laikais niekas pernelyg nesuko galvos dėl oro vėdinimo sistemų, kurios taip dažnai eskaluojamos modernioje statyboje. Priežastis paprasta – buvo statomi nesandarūs namai. Vėjas ir oro gūsiai skverbėsi pro mikroįtrūkimus pastogėse, sienose ir languose, o senosios ventiliacijos šachtos išleisdavo į lauką daug šilumos.

Su šiuolaikiniais būstais situacija kardinaliai priešinga: užsandarinami taip, kad joks oro gurkšnis nei į namus patenka, nei iš jų išsprūsta. Grynu oru nebekvėpuoja ne tik patalpos už maksimaliai apšiltintų sienų, bet ir tarp jų gyvenantys žmonės.

Kas yra rekuperacinė vėdinimo sistema, koks įrengimo procesas, kiek jis kainuoja ir ar apskritai įmanoma apsieiti be tokios paslaugos? Šiais klausimais 15min konsultuoja dešimtmetį su vėdinimo sistemų įrengimu dirbantys Paslaugos.lt meistrai – MB „Ekoras LT“ vadovas Edmundas Budrikas ir „oroprojektai.lt“ paslaugas teikiantis Kazimieras Petkūnas.

Skaitykite daugiau > 15 min.

Ventiliacija, vėdinimo sistemos
-20%
šiandien
20 €/h
135
5 rekomendacijos
17 m. patirtis

Kondicionieriai,rekuperacija,santechnika,šildymas, Lizingas

Montuojame: kondicionierius,oras vanduo šilumos siurblius,geoterminĮ šildymą,rekuperacines bei vėdinimo sistemas Santechnikos montavimo darbai Suvirinimo darbai Garantinis ir pogarntinis remontas

MB Ekoras LT
Vilnius, visa Lietuva
Ventiliacija, vėdinimo sistemos
-10%
šiandien
10 €/h
90
14 rekomendacijų
12 m. patirtis

Rekuperacijos-vėdinimo įrengimas

Dėl platesnės informacijos kreipkitės tel. Nr. 860515712 arba el.paštu [email protected]

Kazimieras
Vilnius, +100 km aplink