1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Spauda apie mus
  4. Specialistai atskleidžia, į ką ...
  • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

Specialistai atskleidžia, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis kondicionierių

Kondicionierių montavimas

Įsibėgėjus pavasariui, gyventojai jau ruošia vėdinimo sistemą vasarai ir galvos skausmą ima kelti klausimas: kaip užtikrinti, kad atšilus lauke, oras patalpose išliktų gaivus? Vienas iš problemos sprendimo būdų – įsirengti patikimą kondicionavimo ar rekuperatorinę sistemą.

Šias paslaugas teikia Paslaugos.lt portale prisiregistravusios įmonės MB „Grynas oras“ bei „Geras kondicionierius“, kurių atstovai pasakoja, į ką klientams būtina atkreipti dėmesį.

Vėdinimas ir kondicionavimas – skirtingi procesai

Abiejų įmonių atstovai primena, jog kondicionieriai ir rekuperatorinės sistemos – du skirtingi įrenginiai, atliekantys skirtingas funkcijas. Norintiems užsitikrinti, jog patalpose oras būtų vėsinamas, reikėtų rinktis kondicionierių, o tiems, kurie svarsto ir apie patalpų šildymą šaltuoju sezonu, vertėtų įsirengti rekuperatorinę sistemą.

Taip pat svarbu žinoti, jog vėdinimas ir kondicionavimas – irgi skirtingi procesai. Ventiliacija užtikrina, jog į patalpas būtų tiekiamas šviežias oras, o kondicionavimo sistemos padeda reguliuoti patalpų temperatūrą ir tam naudoja jau patalpose esantį orą.

Skaitykite daugiau > 15 min.

Ventiliacija, vėdinimo sistemos
-5%
prieš 15 val.
20 €/h
31
47 rekomendacijos
5 m. patirtis

Kiekvienam klientui individualiai parenkame geriausiai jo būstui tinkančią kondicionavimo įrangą. Parašyk mums ✉️ !

Geras Kondicionierius
Vilnius, visa Lietuva
Ventiliacija, vėdinimo sistemos
-25%
prieš 20 val.
30 €/h
187
11 rekomendacijų
16 m. patirtis

15 metų oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montavimo srityje dirbanti komanda profesionaliai, greitai ir kokybiškai sumontuos oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemą Jūsų pastate.

MB "Grynas oras"
Kaunas, visa Lietuva