1. Paslaugos.lt
 2. Blogas
 3. Renginiai, šventės
 4. Nuotakos įvaizdžio tendencijos 2019 ...

Nuotakos įvaizdžio tendencijos 2019 m.

Paskelbta 2019-03-08
 • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

Ketinate 2019 metais susituokti? Tuomet neabejotinai ieškote savo svajonių suknelės! Jei domitės naujienomis, madomis ir dizainerių diktuojamomis vestuvinių suknelių tendencijomis bei kitais nuotakos įvaizdžio aspektais, tuomet šis straipsnis būtent Jums. Kokios suknelių, šukuosenų ir makiažo tendencijos vyrauja šiais metais?

Vestuvinės suknelės

Klasikinės, puoštos nėriniais ar princesės įvaizdį kuriančios suknelės, matyt, madingos bus visuomet. Bet jei norite kažko išskirtinio ir stilingo, 2019 metais atsižvelkite į tokius siūlymus:

 • Minimalizmui atstovaujančios vestuvinės suknelės. Neabejotinai ši mada įkvėpta praeitais metais labiausiai aptarinėtų vestuvių – princo Harry ir Meghan Markle. Pastarosios vestuvinė suknelė, be galybės papuošimų, bet labai elegantiška ir daili, tapo daugelio nuotakų svajone ir viena iš šių metų tendencijų. Tad jei princesių stilius nėra Jūsų mėgstamiausias, tuomet minimalistinis elegantiškas įvaizdis idealiai tiks.
Agnės Deveikytės kurta vestuvinė suknelė
Agnės Deveikytės kurta vestuvinė suknelė
 • Aukso ir metalo spalvos. Įprasta vestuvinei suknelei rinktis baltą, kreminę, dramblio kaulo spalvas. O ką pasakytumėte apie auksinę ar metalo spalvą? Tokia nuotaka tikrai neliks nepastebėta. Tad jei nebijote drąsių sprendimų, norite kaustyti žvilgsnius ir kad apie Jūsų įvaizdį dar ilgai kalbėtų šventės svečiai, tuomet ši tendencija kaip tik Jums. Ypač didelė naujiena – aukso spalvos suknelės, taip pat populiarūs ir kiti metalo atspalviai.
 • Karališkas įvaizdis. Puošnios blizgios tiaros, aristokratiškos suknelės, apsiaustai, išskirtiniai audiniai, nėrinių gausa, įspūdingi nuometai – pasirinkimas, jei minimalistinis stilius – ne Jums.
 • Kostiumėlis su kelnėmis. Taip, perskaitėte teisingai! Vis daugiau nuotakų atsisako įprastų vestuvinių suknelių ir renkasi kasdienai artimesnį, bet ne mažiau puošnų įvaizdį, kurį sudaro švarkelio ir kelnių tandemas arba kombinezono tipo kostiumėlis. Puikus ir universalus sprendimas – kostiumėlis su kelnėmis ir kelnes dengiančiu nusegamu sijonu. Labai patogu – po oficialios šventės dalies sijoną galima nusegti ir lieka kur kas patogesnis derinys su kelnėmis neoficialiai šventės daliai.

Suknelių pavyzdžiai


 • Suknelės aukštu kaklu. Aukštesnį kaklą turinčios suknelės dvelkia kuklia estetika, jos elegantiškos ir patiks toms nuotakoms, kurios nenori apnuoginto kaklo, prioritetą teikia kiek uždaresnio tipo suknutėms.
 • Pūstos suknelės. Šalia visų minimalistinių, metalinių suknelių bei švarkelio ir kelnių duetų, progą dėvėti svajonių suknelę, o kartu ir būti stilinga turi kiekviena nuotaka, norinti būti tikrų tikriausia princese. Pūstos suknelės kopia į topų viršūnes ir leidžia sukurti karališką įvaizdį.
Nijolės Žvirblienės kurta vestuvinė suknelė
Nijolės Žvirblienės kurta vestuvinė suknelė

Makiažas

 • 2019 metais madingi rožiniai atspalviai: lūpoms, skruostams, akims.
Giedrės Vainauskienės kurtas įvaizdis
Giedrės Vainauskienės kurtas įvaizdis
 • Odos švytėjimas. Jau kuris laikas nuotakos prioritetą teikė daugiau matiniam makiažui, tobulai paslepiančiam veido blizgesį, bet šiemet madinga švytėti ir pamiršti sunkius matinius makiažo pagrindus bei pudras.
 • Metalo atspalviai. Ne tik suknelės madingos aukso, metalo spalvų, bet tokius atspalvius rinkitės ir makiažui, pavyzdžiui, itin madingi bronziniai akių vokai.
 • Pamirškite siauručius antakius! Šiemet nebemadingos plonytės antakių linijos – į mados viršūnę kopia masyvesni, natūralūs (žinoma, tvarkingi) antakiai.

Šukuosena

 • Žaisminga, dailiai netvarkinga šukuosena. Pavyzdžiui, stilingai atrodys laisvesnio stiliaus kuodelis, su viena ar keliomis tarsi išsprūdusiomis sruogomis, taip pat siūloma rinktis kiek netvarkingas, lyg lengvo vėjo suveltas, garbanas.
 • Kirpčiukai. Jie grįžta į madą – galite rinktis kokius tik norite: ilgesnius ar trumpus, simetriškus ir asimetriškus, plonus ar masyvius.
 • Išskirtiniai aksesuarai. Originalūs ir drąsūs sprendimai šiemet sveikintini. Todėl nepabijokite pasipuošti didžiuliu gyvų gėlių lankeliu, originalia, iššaukiančia karūna.
Evelinos Aukštikalnytės kurta šukuosena
Evelinos Aukštikalnytės kurta šukuosena

Suknelė, makiažas ir šukuosena – šiai trijulei kiekviena būsima nuotaka skiria daug dėmesio ir nemažą vestuvių biudžeto dalį. Tad būkite stilinga ir susikurkite svajonių įvaizdį, atitinkantį naujausias tendencijas!