1. Paslaugos.lt
 2. Blogas
 3. Renginiai, šventės
 4. Metų spalva vestuvėse 2019 m.

Metų spalva vestuvėse 2019 m.

Paskelbta 2019-03-19
 • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

PANTONE kasmet išrenka metų spalvą, kuri paprastai dominuoja ir vestuvių kolorite. Šiais metais titulas atitenka gyvai koralinei (angl. living coral), kuriai savo pozicijas užleidžia pernai karaliavusi ultravioletinė! Bet neprašausite pro šalį pasirinkę ir koralinės spalvos atspalvius, kurių gausu: nuo ryškių ir drąsių iki nepaprastai švelnių ir romantiškų. Jei koralų spalva Jus žavi ir norite ją įtraukti į savo vestuves, pateikiame 10 būdų, kaip galite tai padaryti.

 • Nuotakos puokštė. Koralinės spalvos gėlės nuotakos puokštėje atrodys labai dailiai ir puikiai derės prie baltos nuotakos suknelės. Populiarieji bijūnai, rožės, eustomos, jurginai – šių gėlių žiedai gali būti derinami su žaluma, kas taip pat šiemet labai madinga. Tobulas koralinių gėlių tandemas bus su mėtine, samanų ar sodria žalia spalva. Koralinę spalvą galite rinktis ir pamergių puokštelėms, tik tada verta atsižvelgti į pamergių suknelių spalvą – prie koralinės puikiai derės žydra, rožinė, metalo spalvos, mėtinė, pilka, tamsiai mėlyna.
 • Staltiesės. Atsisakyti įprastos klasikinės baltos staltiesės vestuvėms – drąsus sprendimas. Bet jei nebijote išsiskirti, tuomet priimkite šį iššūkį! Sprendimas labai tiks lauko vestuvėms. Tiesa, pasirinkę koralo spalvos staltiesę, servetėles ir kitus akcentus, pavyzdžiui, žvakes, rinkitės baltus ar kitos dominuojančios spalvos, bet ne koralinius, kadangi spalvos susilies, dekoras nebus išryškintas ir visuma gali būti gerokai „perspausta“.
 • Kvietimai į šventę. Koralinė bei jos atspalviai vestuvių kvietimams ir taip gana mėgiami. Koralų spalva, derinama su kita, leis sukurti norimą įspūdį, pavyzdžiui: švelniam ir romantiškam įspūdžiai rinkitės koralinės ir mėtinės derinį; ryškiam ir žaismingam – koralinės ir geltonos; solidžiam – koralinės ir tamsiai mėlynos; ramiam – koralinės ir pilkos; prabangiam, išraiškingam – koralinės ir auksinės.
 • Dovanos svečiams. Iš užsienio atkeliavusi tendencija gana sparčiai „prilipo“ ir jau kuris laikas populiaru vestuvių svečiams šį tą padovanoti. Tai neturi būti kas nors brangaus – paprastai jaunavedžiai renkasi kažką mielo ar simboliško, kas šventės dalyviams primins apie dalyvavimą vestuvėse. Pavyzdžiui, padovanokite koralinės spalvos minkštutėlius pledus, koralų spalvos žaismingus akinius nuo saulės, į koralinės spalvos indelius įpakuokite šviežių vasaros uogų, įteikite koralų spalvos aksesuarus (vyrams – peteliškes, moterims – vėduokles) ir t.t.
 • Gėlių dekoracijos. Gėlės – bene dažniausias pasirinkimas vestuvių puošybai. Tiksliau, be gėlių dekoro greičiausiai nė neįsivaizduojame. Tiek stalo dekoravimui, tiek vestuvių ceremonijos ar šventės vietos puošybai rinkitės jau minėtus koralų spalvos žiedus. Idealu, jei bus naudojamos tos pačios gėlės kaip ir nuotakos puokštei – vyraujanti harmonija tik sustiprins įspūdį.
 • Pamergių suknelės. Koralų spalvos pamergių suknelės bus puikus pasirinkimas jau vien dėl to, kad ši spalva tinka daugeliui, todėl pamergės, tikėtina, bus patenkintos pasirinkimu. O ir koralinių atspalvių gausa leis išsirinkti artimiausią širdžiai ir labiausia derantį prie bendros šventės koncepcijos. Koralų spalvos suknutės puikiai atrodo tiek ilgos, kuriančios elegantišką įspūdį, tiek vidutinio ilgio ar trumpesnės.
 • Arka ceremonijai. Jei nuspręsite oficialią vestuvių dalį organizuoti lauke, greičiausiai norėsite arkos, suteikiančios ne tik grožio, bet ir subtilios elegancijos, išskirtinumo, tarsi įrėminančios priesaiką duodančius du asmenis. Arkos puošybai rinkitės koralų spalvos gėlių pynes, taip pat puikiai atrodys tiulis.
 • Butonjerės. Butonjerėmis vadinamos į švarko atlapą segamos gėlės. Taigi, jaunikio butonjerei rinkitės irgi koralų spalvos žiedą. Gėlę derinkite su dominuojančiomis nuotakos puokštėje.
 • Vestuvinis tortas. Rinkitės koralų spalvos glajų ar puošybos elementus. Derinkite koralinę su vestuvėms įprasta balta ar kitomis pasirinktomis spalvomis. Vasaros ar rudens vestuvėse tobulai atrodys uogomis, vaisiais puoštas tortas.

Vestuviniai tortai


 • Nuotakos bateliai. Koralų spalvos bateliai? Žinoma! Jei norite būti kiek išskirtine nuotaka, nustebinti ir atrodyti stilingai, prie vestuvinės suknelės priderinkite koralų spalvos batelius.

Jei į savo vestuvių šventę įtrauksite koralinę spalvą, atminkite vieną esminį dalyką – svarbu išlaikyti vientisumą ir harmoniją. Kaip tai padaryti? Nesirinkite skirtingų spalvų derinių stalui, jaunavedžių įvaizdžiui, šventės vietos puošybai ir pan. Nuspręskite, ar koralinę spalvą naudosite vieną ar jai į draugiją priimsite dar 1–2 spalvas, ir visur naudokite tik tą derinį. Taip sukurti harmoningą visumą bus nesunku.