1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Paslaugų teikėjams
  4. Kokią profilio nuotrauką įsikelti?

Kokią profilio nuotrauką įsikelti?

Paskelbta 2017-03-30

Išpopuliarėjus socialiniams tinklams ir „gyvenimui internete“ tapus savaime suprantamu dalyku, profilio nuotrauka tapo žmogaus antruoju veidu. Ar tikrai ji tokia svarbi? Ar galime teigti, jog žmogus internete be profilio nuotraukos - kaip realiame gyvenime be veido?

img

Paslaugos.lt portale registruojasi žmonės, norintys dirbti ir užsidirbti, parduoti ir populiarinti savo veiklas. Tarp daugybės konkurentų būtina išsiskirti ir atkreipti dėmesį paieškos rezultatuose. Taigi profilio nuotrauka labai svarbi pirmąjam įspūdžiui sudaryti.

Šiuolaikinės visuomenės žmonės ilgų tekstų skaityti jau nebenori ir tikisi greitai surasti tai, ko ieško, tad svarbu kuo daugiau informacijos perteikti vaizdu. Jūsų klientai tikrai nori žinoti, su kokiu žmogumi bendrauja ir iš ko perka paslaugas.

Pirmiausia reikia atsakyti į du klausimus: ar noriu atkreipti į save dėmesį ir kokio įspūdžio tikiuosi? Turbūt dauguma Paslaugos.lt registruotų paslaugų teikėjų tikisi portalo pagalba sulaukti daugiau užsakymų, o tam pirmiausia būtina sudaryti patikimo žmogaus įvaizdį.

Jūsų Paslaugos.lt profilio nuotrauka pirmiausia turėtų atspindėti Jus, kaip išmanantį savo darbą ir reprezentuoti veiklą. Tam geriausiai tiktų Jūsų paties geros kokybės fotografija tvarkingoje darbo aplinkoje. Nekelkite nuotraukų, kuriose esate ne jūs, nuotraukų, kuriose nesimato Jūsų veido, atrodote paniuręs (-usi), pavargęs (-usi)arba esate tarp kitų žmonių.

Taigi jeigu dar neturite profilio nuotraukos, būtinai ja pasirūpinkite ir skirkite tam didelį dėmesį.

Kompanija Photofeeler atliko tyrimą ir išsiaiškino, kas svarbiausia profilio nuotraukai:

  • akys neuždengtos tamsiais akiniais
  • šypsena ir besišypsančios akys
  • formali apranga
  • nuotrauka, kurioje žmogus yra iki liemens, o ne visu ūgiu
  • neryškūs ir neužgožiantys retušavimo elementai.

Matomame paveiksle atrinkti netinkamų nuotraukų pavyzdžiai iš interneto ir keletas pavyzdinių Paslaugos.lt paslaugų teikėjų nuotraukų. Mes skirtumą tikrai jaučiame, o kurį paslaugų teikėją rinktumėtės Jūs?

Renkantis profilio nuotrauką reiktų pagalvoti, ar klientas patikės, jog esate būtent tas, kurio jis ieško: patikimas, kokybiškai atliekantis savo darbą, nuoširdus ir maloniai bendraujantis.