1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Paslaugų teikėjams
  4. Kodėl verta atsakinėti į klausimus ...

Kodėl verta atsakinėti į klausimus forume „Klausk profesionalo“?

Paskelbta 2018-03-14

Nuo ko pradėti? Kur ieškoti? Kaip išsirinkti? – tokie ir panašūs klausimai kiekvieną dieną kyla potencialiems Jūsų klientams. Atsakymų jie gali ieškoti interneto platybėse, knygose ar klausti draugo, tačiau mes žinome, kad patikimiausią atsakymą galite duoti Jūs – savo srities profesionalai. Pristatome įrankį, kuris padės kurti ir palaikyti reputaciją, megzti ryšius su potencialiais klientais ir didinti savo žinomumą – Paslaugos.lt forumą „Klausk profesionalo“.

Klausk profesionalo

Paslaugos.lt portalas vienija daugiau kaip 20 tūkst. paslaugų teikėjų. Tiek profesionalų vienoje vietoje – galingas informacijos šaltinis klientams, kurių galvose kirba daugybė neatsakytų klausimų.

Tačiau forumas pirmiausia skirtas portale Paslaugos.lt užsiregistravusiems paslaugų teikėjams – kaip nemokamos reklamos ir turinio rinkodaros. Kiekvienu atsakytu klausimu Jūs tiesiate sau kelią į spartesnį klientų rato augimą ir verslo sėkmę.

img

Nemokama Jūsų paslaugų reklama

Kiekvienas Jūsų atsakymas forume – tai visiškai nemokama reklama Jums. Profesionalus atsakymas ir konkrečios problemos sprendimo pasiūlymas apie Jus potencialiems klientams gali pasakyti daugiau nei paslaugų aprašymas ar keli darbų pavyzdžiai. Forumas suteikia galimybę reklamuoti savo profesionalumą ir kompetenciją - būtent tai, ko ieško Paslaugos.lt lankytojai.

Prie kiekvieno Jūsų pateikto atsakymo, jį skaitantys klientai taip pat matys ir nuorodą į Jūsų Paslaugos.lt puslapį. Čia galės detaliau susipažinti su jūsų siūlomomis paslaugomis, pamatyti darbų pavyzdžių, rasti kontaktus. Taip net ir vienas forume „Klausk profesionalo“ pateiktas atsakymas gali atvesti potencialų klientą tiesiai pas Jus – be jokių papildomų išlaidų.

Kokybiški atsakymai – geras įspūdis klientams

Kiekvienas Jūsų atsakymas – tai potencialiems klientams labai reikalingas ir naudingas turinys. Todėl forumą „Klausk profesionalo“ išnaudokite turinio rinkodarai. Turinio rinkodara – nemokamo ir potencialiems klientams aktualaus bei naudingo turinio kūrimas ir dalinimasis juo, tikintis, kad sukurtas turinys ateityje paskatins šiuos klientus užsakyti būtent Jūsų teikiamas paslaugas.

Todėl svarbu, kad Jūsų kuriamas turinys – atsakymai į klausimus – būtų kokybiškas, išsamus ir suprantamas. Jūsų atsakymus skaitys ne tik klausimą uždavęs ar kiti forumo lankytojai, bet ir atsakymų į konkrečius klausimus per Google paiešką ieškantys gyventojai. Tad geru turiniu turite galimybę atkreipti didelio potencialių klientų rato dėmesį.

Kaip tai veikia?

Siekdami įtraukti kuo daugiau paslaugų teikėjų ir sudaryti visiems galimybes kurti savo reputaciją, sukūrėme patogią ir paprastą naudoti sistemą. Paslaugos.lt forumo lankytojui uždavus klausimą konkrečioje kategorijoje, visi šioje kategorijoje užsiregistravę paslaugų teikėjai gauna elektroninį laišką su klausimu ir nuoroda „Atsakyti“. Jeigu galite pateikti atsakymą, tereikės paspausti šią nuorodą ir automatiškai būsite nukreipti į pateiktą klausimą forumo aplinkoje.

img