1. Paslaugos.lt
 2. Blogas
 3. Renginiai, šventės
 4. Kaip supaprastinti vestuvių ...

Kaip supaprastinti vestuvių planavimą? 2019

Paskelbta 2019-03-28 , atnaujinta 2019-03-29
 • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

Tie, kurie jau susidūrė su vestuvių planavimo malonumais ir rūpesčiais, puikiai žino, kad procesas sudėtingas ir reikalaujantis labai daug kantrybės, atsakomybės bei „dovanojantis“ daug streso. Paprastai vestuves pradėti planuoti rekomenduojama likus maždaug metams iki šventės. Iš pradžių į tokią rekomendaciją žvelgiantys skeptiškai netrunka suprasti, kodėl siūloma skirti būtent tiek laiko. Bet pasitaiko, kad vienos ar kitos priežastys lemia, jog vestuves susiplanuoti reikia likus vos keliems mėnesiams iki numatytos datos. Kaip tai padaryti lengvai ir patiriant kuo mažiau streso? Pateikiame idėjų, kaip supaprastinti vestuvių planavimą.

 • Nesikoncentruokite į smulkmenas, o pradėkite nuo svarbiausios trijulės: biudžetas, svečių skaičius ir šventės tipas. Norite mažų, jaukių vestuvių? Romantiškos vakarienės? O gal ištaigingos šventės? Žinoma, sprendimą priimkite atsižvelgdami į savo galimybes, nes drauge turite apsvarstyti ir realų biudžetą – kiek galite skirti vestuvėms. Svečių sąrašas ne mažiau svarbus, nes jis tiesiogiai labai susijęs su biudžetu.
 • Raskite ir rezervuokite šventės vietą ir datą. Kai iki vestuvių lieka mažai laiko, rasti vietą šventei taps tikru iššūkiu. Todėl tokiu atveju paprasčiau ne vietą derinti prie datos, bet datą rinktis pagal laisvą vietą šventei.
Vestuvių planuotojų „Dangiška diena“ nuotrauka
Vestuvių planuotojų „Dangiška diena“ nuotrauka
 • Vestuvinės suknelės paieška. Ne paslaptis, nuotakos vestuvinės suknelės paprastai ieško likus ne mažiau kaip pusmečiui iki šventės. Jei laiko yra kur kas mažiau, būtina aiškiai žinoti, kokios suknelės norite. Daugelis salonų šiandien savo asortimentą skelbia internete, todėl verta pasiskambinti ir paklausti, ar numatytai dienai patikusi suknelė yra laisva. Jei taip – vykite matuotis. Sutaupysite daug laiko, mat suknelės pasirinkimo procese daugiausia jo užima būsimos nuotakos žygiai per vestuvinių suknelių salonus ir galybės modelių matavimasis. Taip pat galite ieškoti ir kostiumo jaunikiui. Kuo daugiau darbų atliksite iš namų – tuo daugiau laiko sutaupysite.
 • Pamergių suknelių pasirinkimą perleiskite pamergėms. Suknelių pamergėms paieška, pasirinkimas, matavimai užima labai daug laiko, neretai suponuoja ir tarpusavio konfliktus – juk visiems įtikti sunku. Perleiskite pamergėms suknelių pasirinkimą ir sutaupysite labai daug laiko. Juo labiau kad šiais metais pamergių suknelių tendencijos kur kas laisvesnės. Pavyzdžiui, nurodykite medžiagą, o suknelių dizainą lai renkasi pamergės; arba pasiūlykite norimą dizainą ir audinį, o suknelių spalvas, kurios gali būti skirtingos, tegu pačios išsirenka pamergės; arba pasakykite, kokia spalva šventėje dominuoja, o pamergės pasirinks tokios spalvos patinkančias suknutes.
 • Rasti visus savo sričių profesionalus tokioje gausoje, kokia šiandien yra rinkoje, užims labai daug laiko. Floristas, dekoratorius, fotografas, vestuvių vedėjas, DJ – kliaukitės patikimų žmonių rekomendacijomis, o galbūt dalyvavote kažkieno šventėje ir įstrigo vedėjas ar fotografas? Prašykite jų kontaktų. Dar viena išeitis – raskite patinkantį vedėją ir paprašykite jo rekomenduoti DJ, fotografą ir kitus profesionalus. Paprastai jie turi daug kontaktų.
Vestuvių planuotojų „Dangiška diena“ nuotrauka
Vestuvių planuotojų „Dangiška diena“ nuotrauka
 • Vestuvinių žiedų pirkimas – tik po atliktų namų darbų. Kaip tai suprasti? Į juvelyrinių dirbinių saloną keliaukite tik tiksliai žinodami, ko norite ir kiek galite sau leisti. Namuose apsvarstykite įvairius variantus ir priimkite abiem priimtiną sprendimą dėl žiedų, kad salonuose liktų tik pasimatuoti patikusius.
 • Įtraukite pamerges, artimuosius – perleiskite dalį darbų. Neabejotinai visi bus suinteresuoti Jums padėti. Pamergėms, mamai, sesei galite perleisti tokius darbus: pasirūpinti dovanėlėmis svečiams; rasti, kas paruoš šampano staliuką prie bažnyčios, ir pan.

Tinkamai sudėlioti prioritetai, koncentracija į esminius dalykus ir kryptingumas padės Jums šventę susiplanuoti net per labai trumpą laiką, paprastai ir be didelio streso!

TOP vestuvių planuotojai

Vestuvių planuotojai
2
prieš 7 d.
100 €
36
5 rekomendacijos

Asmeninių švenčių planuotoja-koordinatorė Milda

Esu tam, kad sukurčiau nepriekaištingą šventę Jums ir Jūsų svečiams! ❤️

Milda Liadnova
Kaunas, visa Lietuva
Vestuvių planuotojai
2
vakar
300 €
25
7 rekomendacijos
4 m. patirtis

Švenčių planavimas, koordinavimas, konsultavimas

Pasirūpinsiu, kad galėtumėte džiaugtis savo švente be jokių rūpesčių!

Aksominė šventė
Vilnius, visa Lietuva
Vestuvių planuotojai
2
-10%
vakar
400 €
63
0 rekomendacijų
9 m. patirtis

Vestuvių planuotoja - Šventėsguru

Tiksliai, aiškiai, koja kojon kartu su nuotaka ir jaunikiu vardan tobulai suplanuotos šventės. Mano išskirtinumas? Griežtai laikausi principo "Vienai savaitei - vienos vestuvės".

Loreta
Vilnius, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »