1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Verslas
  4. Interneto svetainė - rinktis už 200 ...

Interneto svetainės kaina - rinktis už 200 ar 2000 eurų?

  • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota
Paskelbta 2019-06-28 , atnaujinta 2019-06-28

Jei bent kartą domėjotės interneto svetainių kainomis, turbūt buvote nustebinti jų skirtumų. Tam, kad nepermokėtumėte arba nemokėtumėte du kartus, pirmiausia atsakykite sau į klausimą: kokiam tikslui man reikalinga interneto svetainė - reprezentuoti, parduoti, o gal tik informuoti? Tinklapis - tai jūsų verslo vizitinė kortelė, todėl negalima jos kurti be aiškios vizijos. Pagal numatomą tikslą yra du pagrindiniai tinklapių tipai: reprezentacinis tinklapis ir e-parduotuvė. Kiekvieną interneto svetainę sudaro trys pagrindinės dalys: turinys, dizainas ir programavimas. Nuo šių dalių bei pasirinkto tinklapio tipo priklauso svetainės kaina. Aptarkime, kaip geriau įvertinti savo poreikius ir biudžetą numatytam tikslui pasiekti.

ivėjas.lt nuotrauka

Turinys

Turinį sudaro tekstai, nuotraukos bei video. Jei taupote, tekstus turbūt rengsite patys, tačiau siekiant profesionalaus įvaizdžio, rekomenduotina turinio kūrimą patikėti marketingo specialistams, tekstų kūrėjams. Paradoksalu, tačiau kuriant tekstus patiems, dažnai pakiša koją būtent tai, kad viską žinote apie savo verslą. Tuomet tampa sunku atsirinkti esminę informaciją bei suprasti, kokie klausimai kyla klientui, pirmą kartą matančiam jūsų tinklapį. Todėl geriausia turinio kūrimą patikėti marketingo atstovams, kurie žino, kaip reprezentatyviau pateikti jūsų turimą informaciją - kokius vidinius puslapius naudoti meniu juostoje, ką akcentuoti ir kaip sukurti patrauklius ir suprantamus tekstus. Kartais ši paslauga įtraukiama į tinklapio kainą, tačiau atskirai ji gali kainuoti apie 500 eurų ir net daugiau - priklauso, nuo turinio kiekio: kuo daugiau turinio - tuo didesnė kaina. Be to, kaina didėja, kai turinyje yra ne tik tekstas, bet ir daug lentelių, galerijų, kitų nestandartinių išdėstymų.

Dar prieš kurdami tinklapį apgalvokite, kokias nuotraukas naudosite, galbūt kursite reprezentacinį video. Jei neturite kokybiškų nuotraukų, galite jų ieškoti tarp mokamų nuotraukų, tačiau jos gali neatitikti reikiamo stiliaus ar tiesiog nerasite norimo vaizdo, todėl fotosesija bene visada yra geriausias sprendimas, siekiant aukšto lygio rezultatų, tačiau tai yra ir brangiausias sprendimas.

Grįžti į turinį

Interneto svetainių kūrimas
7
-60%
šiandien
8,99 €
3
0 rekomendacijų
10 m. patirtis

El. parduotuvių nuoma

interita
Vilnius, visa Lietuva
Interneto svetainių kūrimas
6
-10%
šiandien
100 €
46
7 rekomendacijos
16 m. patirtis

Internetinių svetainių, parduotuvių kūrimas

Internetinių svetainių ir parduotuvių kūrimas, bei priežiūra

Šarūnas Škimelis
Šiauliai, visa Lietuva
Interneto svetainių kūrimas
6
-10%
šiandien
300 €
32
8 rekomendacijos
6 m. patirtis

Internetinė svetainė, kuri padidins jūsų pardavimus!

Mūsų svetainės yra kitokios. Jos yra vystomos mūsų rinkodaros specialistų ir UX/UI ekspertų, o ne „interneto dizainerių“, kurių tikslas – kad viskas atrodytų gražiai, mūsų tikslas - pardavimai.

SmartPixel
Vilnius, visa Lietuva
Interneto svetainių kūrimas
6
-10%
šiandien
400 €
39
12 rekomendacijų
5 m. patirtis

Svetainių, el.parduotuvių dizaino sprendimai #fastexplainer

Fastexplainer - skaitmeninės rinkodaros ir dizaino agentūra. Savo klientams skiriame išskirtinį dėmesį.

Fastexplainer
Kaunas, visa Lietuva
Interneto svetainių kūrimas
4
šiandien
500 €
55
5 rekomendacijos
6 m. patirtis

Web Professional Design - Internetinių Svetainių Kūrimas

Ilgametė patirtis kuriant įvairaus sudėtingumo internetines svetaines ir el. parduotuves.

Web Professional Design
Kaunas, visa Lietuva
Interneto svetainių kūrimas
3
-20%
vakar
400 €
27
4 rekomendacijos
4 m. patirtis

Internetinių svetainių kūrimas - Gabdraft

Internetinės svetainės - Vieno puslapio, Reprezentacinės ir Kataloginės smulkiam ir vidutiniam verslui, paslaugų teikėjams, visuomeninėms organizacijoms.

Audrius Gabieta
Klaipėda, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Dizainas

Visada galite rinktis iš dviejų variantų - dizaino šablono arba unikalaus dizaino. Šabloninis variantas reiškia, kad renkatės iš jau sukurtų dizainų ir tokį patį dizainą gali naudoti dar šimtai kitų žmonių visame pasaulyje. Tuo metu unikalus dizainas bus kuriamas būtent jums, pagal jūsų norus, atitinkantis jūsų veiklą, logotipą ir pan. Šių variantų kainų skirtumas paprastai yra ženklus, nes šabloninis variantas nereikalauja dizainerio darbo laiko, o štai unikalaus dizaino kūrimas gali užtrukti nuo poros savaičių iki mėnesio ar daugiau. Renkantis reprezentacinio tinklapio dizainą iš šablonų, už visą tinklapį ( priklausomai nuo jo sudėtingumo ir turinio kiekio) galite sumokėti apie 400 - 600 eurų, itin paprastas vieno puslapio tinklapis be turinio valdymo sistemos, su šabloniniu dizainu gali kainuoti vos 200 eurų, o įprastas tinklapis su unikaliu dizainu kainuoja apie 800 - 1700 eurų (be sudėtingo funkcionalumo). Akcentuojant dizaino kainą, unikalaus tinklapio dizainas paprastai įkainojamas apie 500 eurų, tačiau jei norėsite daug grafinių piešinių, didelio kiekio vidinių puslapių arba įmantraus, sudėtingo dizaino, paslaugų kaina atitinkamai augs. Kalbant apie e-parduotuves, kainos ženkliai skiriasi. E-parduotuvė su šabloniniu dizainu gali kainuoti apie 1200 eurų, o štai su unikaliu dizainu gali siekti 3000 - 4000 eurų. E-parduotuvė paprastai turi daugiau sudedamųjų dalių, todėl unikalaus dizaino kūrimas yra sudėtingesnis nei reprezentacinėje svetainėje.

Grįžti į turinį

Interneto svetainių dizaineriai
1
prieš 3 d.
15 €/h
4
1 rekomendacija
6 m. patirtis

Web dizainas (ux/ui)

Specializuojuosi web ir app dizaine (UI). Viską kuriu atsižvelgdamas į vartotoją ir kas naudosis produktu tam, kad produktas būtų paprastas ir aiškus (UX).

Ovidijus Černiauskas
Vilnius, visa Lietuva
Interneto svetainių dizaineriai
-20%
2020-03-13
13 €/h
7
1 rekomendacija
10 m. patirtis

Internetinių svetainių kūrimas, parduotuvių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas, parduotuvių kūrimas, SEO optimizavimas, unikalaus dizaino kūrimas, UI/UX.

MB Pigi avis
Klaipėda, visa Lietuva
Interneto svetainių dizaineriai
prieš 20 d.
15 €/h
32
0 rekomendacijų
9 m. patirtis

web dizainas (UI/ UX)

Specializuojuos skaitmeninio dizaino srityje

Rokas K.
Vilnius
Interneto svetainių dizaineriai
-20%
2020-06-16
30 €/h
5
0 rekomendacijų
4 m. patirtis

Ux/ui aplikacijų ir internetinių svetainių dizainas

Profesionalus internetinių svetainių ir aplikacijų dizainas.

Obulys
Vilnius, visa Lietuva
Interneto svetainių dizaineriai
prieš 6 d.
30 €/h
4
0 rekomendacijų
3 m. patirtis

Skaitmeninio Dizaino Studiją

- Socialinių tinklų komunikacijos dizaino maketavimas - Web puslapio dizaino idėjos sukūrimas jūsu veiklai - Web puslapių dizaino (Ui) sukūrimas - Vartotojo patirties (Ux) logikos sukūrimas

alike
Vilnius, visa Lietuva
Interneto svetainių dizaineriai
2020-04-13
15 €/h
9
0 rekomendacijų
5 m. patirtis

Web, App, UI dizaineris

Esu interneto svetainių, aplikacijų bei vartotojo sąsajų dizaineris. Turiu patirties ir 2D animacijoje (HTML5 baneriai, video animacijos), medžagos spaudai bei soc. tinklams ruošime.

Karolis M.
Vilnius, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Programavimas

Kad tinklapis gerai funkcionuotų, būtų lengvai redaguojamas ir tobulinamas ateityje, jam būtina turinio valdymo sistema (TVS). Turbūt vienintelis atvejis, kai galite apsieiti be jos, - tai primityvi vieno puslapio svetainė, kurios tikslas tik suteikti informaciją, joje gali būti žemėlapis ir nuotraukų galerija, tačiau tokios svetainės negalėsite redaguoti patys be svetainės kūrėjų pagalbos. Visais kitais atvejais jums būtina turinio valdymo sistema. Turbūt dažniausiai reprezentacinėms svetainėms naudojama TVS šiuo metu yra WordPress. Šios TVS populiarumą lėmė tai, kad ja patogu naudotis, sistemoje dirba daug programuotojų, todėl ji yra nuolat atnaujinama ir saugi, be to, su WordPress paprasta bet kada tobulinti jūsų turimą tinklapį, suteikiant jam papildomų funkcijų, kitaip vadinamų įskiepų (eng. plugin), tarp jų net e-parduotuvės įskiepas. Dauguma tinklapius kuriančių specialistų dirba būtent su WordPress, tačiau yra ir kitų žinomų bei puikių TVS (Joomla, Drupal, TYPO3 ir kt.). Tarp e-parduotuvių žinomiausia ir dažniausiai renkamasi PrestaShop sistema, taip pat pamėgsta dėl savo nesudėtingo diegimo ir patogaus administravimo. Jei kuriate tinklapį ir tikitės, kad ateityje jis plėsis, bus reikalingos papildomos funkcijos, iš karto rinkitės patikimą ir išvystytą TVS, kad netektų tinklapio kurti iš naujo. Dar vienas svarbus dalykas, kuriant tinklapį, - vidinis SEO (eng. Search Engine Optimization). Pasidomėkite, ar jums tinklapį kuriantis specialistas ar įmonė pasirūpins vidine SEO optimizacija, kurią sudaro meta aprašymai, raktažodžių nurodymas naudojant h1-h3 tag’us, nuorodų sutvarkymas, nuotraukų optimizavimas, tinklapio žemėlapis, pritaikymas mobiliai versijai, ir tai tik dalis vidinio SEO punktų. Nežinantiems apie SEO, tai gali skambėti kaip paukščių kalba, tačiau trumpai tariant, tai reikalinga, kad tinklapis sklandžiai veiktų (pavyzdžiui, per didelės nuotraukos gali lemti per ilgą tinklapio krovimosi laiką) ir būtų geriau randamas Google paieškoje.

Grįžti į turinį

Kaip apskaičiuoti tikslią kainą?

Tam, kad išsiuntę pirmą užklausą gautumėte pasiūlymą su kuo tikslesne kaina bei galėtumėte lyginti lygiaverčius konkurentų pasiūlymus, patariame surašyti šią informaciją užklausoje: Koks bus svetainės tipas - reprezentacinė, e-parduotuvė, kt.? Norėsite šabloninio ar unikalaus dizaino? Turinį (tekstus, nuotraukas ir t.t.) pateiksite patys ar norėsite, kad turinį parengtų tinklapį kurianti įmonė? Kiek maždaug vidinių tinklapių planuojate (Apie mus, galerija, kontaktai ir t.t.) Kokie funkcionalumai bus reikalingi? Užklausos forma, live chat funkcija, nukreipimas į socialinius tinklus ar pan.? Ar bus reikalingas vidinis SEO?

Šabloninis dizainas Unikalus dizainas
Įprasta reprezentacinė svetainė 400 - 600 eurų 800 - 2000 eur
Įprasta e-parduotuvė 1000 - 1200 eurų nuo 2000 eurų

Lyginant gautus pasiūlymus verta pasidomėti, kokiam laikotarpiui suteikiama tinklapio garantija. Taip pat tinklapio kūrėjai neretai pasirūpina ir reikiamo domeno registravimu ir svetainės talpinimu. Tačiau palyginus skirtingų tinklapių kūrėjų pasiūlymus, ne visada vertėtų rinktis pigiausią variantą. Įvertinkite tai, kad didesnę patirtį ar geresnius sugebėjimus turinčių specialistų valandinis įkainis yra kur kas didesnis nei dar tik besikuriančių savo darbų aplanką, o tai atsispindi ir darbų kokybėje. Taigi, prieš pasirinkdami tinklapių kūrėjus, vertinkite ne tik kainą, bet ir jų profesionalumą, turimą darbų aplanką.

Grįžti į turinį