1. Paslaugos.lt
 2. Blogas
 3. Paslaugų teikėjams
 4. Google Ads (Adwords) reklama Jūsų ...

Reklamuokite savo Paslaugos.lt puslapį naudodami Google Ads (Adwords) reklamos įrankį

Paskelbta 2019-03-12
Autorius: Paslaugos.lt

Šis pasiūlymas skirtas Jums, jeigu:

 • turite Paslaugos.lt puslapį su kokybišku turiniu;
 • norite, kad Jūsų Paslaugos.lt puslapis būtų randamas Google paieškoje sąrašo viršuje;
 • norite rasti naujų klientų kuo skubiau;
 • esate pasiryžę reklamai skirti papildomų lėšų.

Google Ads (anksčiau vadinosi AdWords) reklamos įrankis yra skirtas reklamuoti Jūsų paslaugas būtent tą akimirką, kai klientai Google ieško jūsų siūlomų paslaugų. Už šią reklamos formą mokėsite papildomai tik tada, kai klientai paspaus Jūsų reklamą. Toliau skaitykite norėdami sužinoti, kokie privalumai reklamuojant Paslaugos.lt puslapį, kaip tai veikia ir kas tai gali atlikti už Jus.

Google ads

Privalumai

 • Paslaugos.lt puslapyje skelbiamos Jūsų klientų rekomendacijos atrodo patikimiau nei asmeninėje svetainėje;
 • Paslaugos.lt puslapis optimizuotas į konversiją, t. y. kad klientas greitai sužinotų viską, ko reikia ir su Jumis susisiektų;
 • Paslaugos.lt puslapis greitai atsidaro (tai labai patinka klientams ir Google);
 • Paslaugos.lt puslapis optimizuotas mobiliems įrenginiams;
 • Paslaugos.lt puslapis greitai savarankiškai redaguojamas.
Responsive Paslaugos.lt

Kaip veikia Google Ads?

 • Raktažodžiai. Kokybiška reklama Google prasideda nuo raktažodžių tyrimo. Reklamos specialistai bando išsiaiškinti, ką į Google paieškos laukelį veda Jūsų potencialūs klientai ieškodami Jūsų paslaugų. Kai tai sužino, pasirūpina, kad Jūsų reklama būtų rodoma tik tada, kai kažkas įveda tuos raktažodžius. Kuo tikslingesni raktažodžiai, tuo tikslingesni klientai. Kuo geresnis reklamos specialistas, tuo tikslingesnius raktažodžius parenka.

 • Biudžetas. Kaip jau minėjome, už Google reklamą yra mokama tik tada, kai klientai paspaudžia ant Jūsų reklamos. Jūs nustatote, kokį biudžetą norite skirti per dieną, savaitę ar mėnesį. Google pasirūpina, kad tas biudžetas būtų panaudotas, t.y. gautumėte paspaudimų už tiek, kiek norite išleisti pinigų. Kuo tikslingesnius raktažodžius pasirinksite, tuo efektyviau bus panaudojamas biudžetas.

 • Specialistai. Google Ads - tai yra didžiausia reklamos programa pasaulyje. Tai sudėtingas reklamos variklis, kurį suprasti bei įvaldyti reikia skirti daug laiko. Google organizuoja mokymus ir ruošia specialistus, kurie išmokomi naudoti programą efektyviai, t.y. už mažiausią kainą gauti daugiausia naudos. Specialistai dirba didelėse įmonėse arba siūlo savo paslaugas individualiai. Paslaugos.lt portale savo paslaugas siūlo ne vienas toks specialistas. Rekomenduojame rinktis pateiktus žemiau.

Plačiau skaitykite Google pagalbos puslapyje.

Sertifikuoti Google Ads pofesionalai:

Reklamos paslaugos
prieš 16 val.
50 €/h
9
0 rekomendacijų
10 m. patirtis

Pirma ir vienintelė Lietuvoje, buvusio Google darbuotojo įkurta skaitmeninės rinkodaros agentūra.

Noma.
Vilnius, visa Lietuva