1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Spauda apie mus
  4. Efektyvaus energijos vartojimo ABC – ...
  • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

Efektyvaus energijos vartojimo ABC – elektros, šilumos, vandens ir pinigų apsauga nuo „vagių“

Energijos vartojimo auditas

Naujos buitinės technikos neįsigijome, gyventojų skaičius namuose nepakito, bet staiga sąskaitose už elektros energiją ima figūruoti didesni skaičiai negu įprasta. Dažnu atveju rebusas išsprendžiamas ganėtinai paprastai: tereikia pašalinti energiją siurbiantį ilgapirštį. Kaltininkas – ne elektros perdavimo sistemos operatorius ar nedoras kaimynas, bet energinį efektyvumą prarandantis būstas.

Ir šiuo atveju kalbame ne vien apie didesnius į atmosferą išmetamų teršalų, šilumos efektą sukeliančių dujų kiekius, bet ir pastebimai plonėjančią piniginę bei grėsmę nuosavai sveikatai.

Ypač aktuali ši tema tampa pagreitį įgaunant šaltajam sezonui: būtent tuo metu verta imtis priemonių namams tapti energijos prasme efektyvesniais, o jų šeimininkams – sumažus išlaidas, dargi sutaupyti.

Pirmas žingsnis – energijos vartojimo efektyvumo auditas, ir šiuo klausimu 15min konsultuoja Paslaugos.lt portalo ekspertas – įmonės „Aunerga“ vadovas Saulius Pūnis.

Skaitykite daugiau > 15 min.

Energijos vartojimo auditas
2021-09-21
25 €/h
10
1 rekomendacija
30 m. patirtis

Energijos vartojimo auditas, technologinis auditas

Energijos vartojimo, technologinis auditas, konsultavimas, galimybių studijos, elektrotechnikos darbai ir projektavimas.

Aunerga
Klaipėda, visa Lietuva