1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Renginiai, šventės
  4. Didžėjus, vestuvių muzikantai ar ...

Didžėjus, vestuvių muzikantai ar grupė: kam patikėti muzikinį šventės „vairą“? 2018

Paskelbta 2018-10-04

Jei planuojamos vestuvės neįtelpa į „kuklios vakarienės šeimos rate“ rėmus, be muzikantų neapsieisite (sprendimas pasodinti kažką iš svečių prie CD grotuvo ar youtub‘o, patikėkite, nėra išeitis). Savo darbą išmanantys profesionalūs muzikantai ne tik sukuria šventinę atmosferą, bet ir išjudina svečius, priversdami juos prisiminti, jog ne tik pavalgyti ar išgerti čia susirinko.Aišku, galima ir atvirkštinė situacija, kai muzikantai visiškai „iškrenta iš konteksto“ ir savo profesinėmis galimybėmis bei asmeninėmis savybėmis vestuves paverčia visišku fiasko, kurį visi nori kuo greičiau išbraukti iš savo atminties.

Būtent dėl to muzikantų pasirinkimas ir yra priskiriamas prie pagrindinių paruošiamųjų darbų vestuvėms. Prieš pradėdami ieškoti konkrečių pavardžių ar grupių pavadinimų, turėtume atsakyti į klausimą, kokio pobūdžio atlikėjų jums reikia: DJ, vestuvių muzikantų ar grupės/atlikėjo. Trumpai apžvelgsime šiuos variantus.

Didžėjus

Vis dar gaji nuostata, jog didžėjai tinkami tik kompaktų „sukimui“ naktiniuose klubuose, kur ošia apkvaitęs jaunimėlis. Iš tiesų tai – patys universaliausi atlikėjai, kurie, išklausę jūsų pageidavimus, pasiūlys muzikinę programą, tinkamą skirtingoms amžiaus grupėms bei skoniui: jaunimėlis suks ratelį skambant iki skausmo žinomam lietuviško pop gabalui, o tėveliai šėls skambant šiuolaikinių hitų remiksui. Negana to, didžėjai savo pasirodymus papildo tokiais specialiaisiais efektais kaip šviesos efektai, dūmai ir panašiai. Didžėjus – puikus sprendimas planuojant šiuolaikines, stilingas bei išskirtines vestuves. Svarbu nepamiršti fakto, jog dažniausiai didžėjus dirba kartu su šventės vedėju, tad, pasirinkus šį variantą, vienu metu „nušausite du zuikius“ ir būsite garantuoti, jog vakaro eiga bus patikėta tarpusavyje „susidirbusiems“ profesionalams, galintiems papildyti vienas kitą ar užmaskuoti išlindusius nesusipratimus.

Vestuvių muzikantai

Taip, tai tie patys pagyvenę vyriškiai, „apsiginklavę“ sintezatoriais ir mintinai atkalę visas tėvų jaunystės laikų dainas, karts nuo karto susirinkusiuosius priverčiantys raudonuoti dėl ne itin padorių anekdotų ar nuvalkiotų žaidimų...Tačiau tai yra greičiau šaržas, nei taisyklė. Šioje rinkoje verda arši konkurencija, tad, gerai paieškojus, tikrai galima atrasti perliukų (dažniausiai – tarp jaunesnio amžiaus atlikėjų), kurių talentas bei charizma sukurs tikrą vestuvinę nuotaiką, priimtiną visiems dalyviams, o ne dvelks atgyvenusiu sovietmečiu. Šiuolaikinio „sukirpimo“ vestuvių muzikantai savo programą papildo įvairiais instrumentais (gitara, klarnetas, saksofonas, mušamieji ir panašiai) ir gali pasiūlyti platų muzikos kūrinių pasirinkimą. Dalis vestuvių muzikantų gali apsiimti ir vedėjo amplua, tačiau šiais gebėjimais (aišku – kaip ir muzikiniais) rekomenduojama įsitikinti praktiškai – peržiūrint buvusių švenčių įrašus ar surengus parodomąją programą. Tiesa, geriausia, kai kiekvienas specialistas atlieka sau priklausantį darbą: vedėjai – užima svečius, atlikėjai – pasirūpina muzikiniu fonu bei užpildo pertraukėles tarp programos.

Grupės „Arona“ nuotraukos

Grupės/atlikėjai

Ar kada nors svajojote, jog nuo jaunystės laikų dievinama grupė pasveikintų jus jungtuvių proga ir atliktų kelias populiariausias dainas? Tai – visiškai realu, jei muzikinei programai galite atriekti solidžią dalį vestuvių biudžeto ar turite dosnių artimųjų, padovanosiančių jums tokią dovaną. Vestuvėse pasirodo tiek pradedantys, tiek populiarūs atlikėjai ar grupės (aišku, pasirodymo kaina gerokai skiriasi). Tiesa, tokio pobūdžio pasirodymai dažniausiai užima tik nedidelę dalį vestuvių programos, tad likusio laiko muzikiniu fonu tenka rūpintis papildomai (dažniausias variantas – didžėjus). Grupės/atlikėjo koncertas vestuvių metu – brangus, tačiau originalus sprendimas, norintiems išskirtinio akcento.

Visi variantai yra puikūs, tereikia išsirinktą tą, kuris geriausiai tiks jūsų šventei. O tuomet jau pulti į didžėjaus, vestuvių muzikantų, grupės ar atlikėjo paiešką. Pulti todėl, kad geriausi išgraibstomi dar prieš metus. Paiešką pradėti rekomenduojame Paslaugos.lt portale, nes tik čia galite rasti savo srities profesionalus teikiančius paslaugas vestuvėms.