1. Paslaugos.lt
 2. Blogas
 3. Reklama, dizainas, spauda
 4. Animuotos video reklamos – vienas ...
 • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

Animuotos video reklamos – vienas patraukliausių būdų didinti verslo žinomumą

Paskelbta 2021-04-12
Video animacija

Vaizdinė reklama – viena efektyviausių: ją įsimename kur kas geriau negu žodinę ar tekstinę, be to, mūsų akys per valandą gali užregistruoti net iki 36 tūkst. vaizdinių pranešimų! Jau prieš tūkstančius metų siekdami perteikti informaciją žmonės rašė ant sienų. Ilgainiui atsirado lentos, o mūsų laikais naudojami elektronikos prietaisai, interaktyvios priemonės bei kitos išmaniosios technologijos, leidžiančios kurti ir dalintis video reklamomis.

Ypač efektyviai veikia animuota video reklama: ją įsidėmime maždaug 15 proc. efektyviau nei tradicinę, kurioje vaizduojami tam tikrus veiksmus atliekantys žmonės.

Tad kokią naudą verslui teikia video reklamos, kaip sukurti kokybišką klipą ir ką reikėtų žinoti apie šios paslaugos kainas?

Kokią naudą jūsų verslui teikia animuotos video reklamos?

 • Pristatysite verslą netradiciškai ir linksmai. Šių dienų rinkoje verslui išsiskirti vis sunkiau, nuožmi konkurencija kasdien tik auga, todėl reikia gerai pagalvoti, kaip nustebinti klientus ir patraukti jų dėmesį. Tam puikiai tinka animuotos 2D reklamos. Labai geras pasirinkimas – patraukti klientų dėmesį pasitelkus draugišką toną ir humorą.
 • Sukursite teigiamą prekės ženklo įvaizdį. Šiuo metu daugelis vartotojų informacijos apie prekes, paslaugas, jų pardavėjus bei teikėjus ieško internete. Sukūrę trumpą jūsų verslą pristatantį filmuką potencialius klientus informuosite greitai ir efektyviai, kursite teigiamą įvaizdį: visi prisimena dinamišką ir su humoru pateiktą informaciją. Taip pat įrodyta, kad klientai dažniau renkasi tuos prekės ženklus, apie kuriuos jau yra girdėję, taigi kuo daugiau ir įvairesnės neįkyrios, įdomios ir sudominančios reklamos, tuo geriau.
 • Verslas taps žinomas platesnei auditorijai. Įdomios reklamos, reklaminiai klipai interneto erdvėje, ypač socialiniuose tinkluose, sulaukia daugiau peržiūrų, jais mielai dalijamasi, tad animuoti video turi kur kas didesnį potencialą būti pastebėti, lyginant su tekstine informacija ar tradicine daugeliui jau pabodusia vaizdine reklama.

Kas svarbiausia norint, kad video reklama būtų kokybiška?

 • Kruopščiai parengtas scenarijus. Reklamos kokybę galima glaudžiai sieti su scenarijaus kokybe. Jį kuriant būtina apgalvoti pagrindinius ir šalutinius veikėjus, kur, kokiu paros metu jie veiks ir ką kalbės. Reikėtų nepamiršti ir balso už kadro – įgarsintojo: jis komentuoja, kas rodoma video reklamoje.

„Mūsų komandai taip pat galite patikėti ir scenarijaus kūrimą: išanalizuosime, kokia jūsų auditorija, suformuluosime žinutę, kurią pageidaujate perduoti potencialiems klientams, ir pasidomėję, kokių tikslų siekiate kurdami reklamą, parinksime tinkamą animacijos žanrą, spalvas, muziką bei kitus elementus“, – pasakoja videoreklamos.lt komanda.

 • Kokybiškas įgarsinimas. Kaip jau minėta, geriausiai suvokiame vaizdinę informaciją, šiek tiek prasčiau – garsinę. Taigi, jeigu norite, kad klientai trumpamame reklaminiame vaizdo klipe rodomą informaciją dar geriau įsimintų, jį būtina įgarsinti. Taip pat video reklamas labai pratutina garso efektai, pavyzdžiui, griaudžiantys automobilių varikliai, lietaus garsai, nuotaikinga muzika ir t. t.

„Bendradarbiaudami su patikimais partneriais teikiame ir audioįgarsinimo paslaugą. Įgarsinus reklamą dar labiau sustiprinamas įspūdis, žiūrovai nereikia papildomų aiškinimų, patikslinimų, detalizavimo, pati video reklama tampa informatyvesnė, gilesnė. Beje, jeigu savo veiklą plėtojate ne Lietuvos rinkoje, galime reklamas įgarsinti ir įvairiomis užsienio kalbomis. Juk pirminis reklamos tikslas – pasiekti tikslines auditorijas“, – įsitikinę videoreklamos.lt specialistai.

 • Įdomus turinys. Labai svarbu apgalvoti, kaip turinį pateikti įdomiai, šmaikščiai, bet kartu – ir informatyviai. Videoreklamos.lt komanda visuomet pasidalins patarimais, kaip prikaustyti net ir nekantrių, nuolat skubančių žiūrovų dėmesį, todėl labai svarbu, kad reklamos turinys būtų įtraukiantis jau nuo pirmųjų sekundžių. Nuoboduliui vietos nelieka!

 • Charakteringi veikėjai. Pasirinkus animuotus vaizdo klipus veikėjai taip pat būna piešti. Bene dažniausiai animuoti veikėjai yra reklamuojamo verslo darbuotojų prototipai arba tam tikros profesijos atstovai. Jei įmonė turi prekės ženklą, veikėjai dažnai papuošiami uniformomis su logotipais ar pan.

 • Video reklamos optimali trukmė. Labai svarbi ir animuotos reklamos trukmė. Pavyzdžiui, per trumpą vos 15–30 s reklamą nespėsite perteikti idėjos, o 3–4 min. reklama jau gali būti per ilga. Taigi, optimalu kurti apie 1,5 min. (90 s) trunkančią video reklamą: klientams tikrai nepristigs kantrybės ją peržiūrėti. Žinoma, informaciniams, pristatomiesiems filmukams taikomi kiti trukmės reikalavimai: pavyzdžiui, iki šiol yra sukurta apie 20–30 min. trunkančių dokumentinių animacinių filmų.

 • Bendradarbiavimas su klientu. Klientai dažnai teiraujasi, ar galima realizuoti vieną ar kitą idėją, kiek ji perspektyvi ir t. t. Video reklamų kūrėjų tikslas – šias idėjas įprasminti taip, kad jos sužavėtų žiūrovus. Taigi, videoreklamos.lt kūrėjų komanda nuolat bendradarbiauja su klientais: tik taip galima pasiekti geriausią rezultatą.

Ar animuota video reklama – brangi?

Pasak animuotų reklamų specialistų, labai dažnai klientus nuo efektyvios reklamos atbaido įsitikinimas, kad tokio tipo reklama – brangi. Tačiau tai mitas: video reklamą galima sukurti net iki 5 ar 10 kartų mažesniais kaštais, lyginant su tradicinėmis televizinėmis reklamomis. Kuriant animuotus vaizdo klipus pakanka mažesnės specialistų komandos (dažnai visą darbą padaro vos 1–2 žmonės), nereikia samdyti aktorių, nuomotis brangios įrangos, rekvizitų, ieškoti erdvės reklamos filmavimui ir t. t. Taigi, animuotų video reklamų kainos „įkandamos“ net ir smulkiajam verslui ar efektyviai savo paslaugas norintiems pristatyti savarankiškai dirbantiems specialistams.

„Video reklamos“ – patyrusių, keliolikos metų patirtį kuriant 2D animaciją bei 2D reklamą sukaupusių specialistų komanda. Per efektyvius 2D animuotus video specialistai įdomiai ir žaismingai pristatys jūsų paslaugą, produktą ar verslo nišą. Pagrindiniai videoreklamos.lt kūrėjų komandos prioritetai – aukšta paslaugų kokybė ir 100 proc. paslauga patenkinti klientai.

Video animacijos, animatoriai
1
-20%
prieš 5 d.
7 €/h
52
12 rekomendacijų
13 m. patirtis

2d animacija,2d reklama,2d video paslaugos,2d video kūrimas

Kuriame 2D animuotus video Jūsų paslaugai, produktui ar nišai pristatyti. Animuoti video yra trijų tipų: whiteboard, infografinė ir spalvota video animaciją.

Video Reklamos
Vilnius, visa Lietuva