1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Renginiai, šventės
  4. 5 patarimai, kurie padės ...
  • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

5 patarimai, kurie padės suorganizuoti gerą įmonės vakarėlį

Paskelbta 2019-04-10 , atnaujinta 2019-04-10
Renginių vedėjo Donato Medzevičiaus nuotrauka
Renginių vedėjo Donato Medzevičiaus nuotrauka

Įmonės vakarėlis – legendomis apipintas įvykis, kurio nekantraudami laukia visi darbuotojai. Tai puiki proga atsipalaiduoti ir susipažinti su kolegomis iš arčiau ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Ne paslaptis ir tai, kad gerai suorganizuota šventė gali veikti kaip motyvacinė priemonė, kuri padeda suklijuoti kolektyvą ar pagerinti darbo efektyvumą. Deja, samdyti renginių organizatorius arba viduje turėti už tai atsakingus asmenis gali tik didžiosios kompanijos. Dažnai šį darbą atlieka personalo, rinkodaros skyrių darbuotojai arba administratoriai. Į šį sąrašą patenkate ir jūs? Dalinamės patarimais, kurie padės surengti tokį įmonės vakarėlį, apie kurį kolegos kalbės dar ilgai.

Padarykite apklausą

Kiekvienos organizacijos kultūra ir joje vyraujanti atmosfera – labai skirtinga. Vieni kolektyvai yra aktyvūs ir turi daug sporto entuziastų, kitose įmonėse dirba technologijų, fantastikos gerbėjai, tretiems imponuoja harmoningas poilsis ir gamta. Todėl labai svarbu galvoti ne tik apie tai, ką per įmonės šventę būtų smagu veikti jums asmeniškai, bet ir atsižvelgti į kitų kolegų poreikius. Juos išsiaiškinti geriausiai padės anoniminės apklausos. Sudarykite klausimyną ir pateikite keletą skirtingų vakarėlio variantų, kuriais leisite bendrovės darbuotojams pasirinkti patiems. Taip ne tik sužinosite, ko nori jūsų kolegos, bet ir labai demokratišku būdu apsidrausite nuo nepasitenkinimo šventės idėja ar užsiėmimais. Juk juos kolektyvas pasirinko pats!

TOP 3 įmonių renginių vedėjai

Renginių vedėjai
2
-20%
vakar
100 €
34
30 rekomendacijų
7 m. patirtis

Renginių vedėjas (Tv aktorius) // Lt / En

TV serialo „Rezidentai“ priėmimo skyriaus vedėjas praves ir Jūsų renginį! Aukščiausios šventės kokybės už protingą kainą garantas! Paskubėkite rezervuotis savo renginio datą, jei ji dar laisva!

Justinas Daugėla
Vilnius, visa Lietuva
Renginių vedėjai
2
-10%
vakar
200 €
41
128 rekomendacijos
11 m. patirtis

Vedėjas Artūras Pirožkovas (Lietuvių, Rusų, Anglų kalbomis)

Šventėje svarbiausios yra EMOCIJOS. Būtent jos išliks visam gyvenimui! Emocijas kuriame Lietuvių, Latvių, Anglų, Rusų, Lenkų, Ispanų kalbomis (LT/LV/EN/RU/PL/ES).

Artūras Pirožkovas
Vilnius, visa Lietuva
Renginių vedėjai
2
-10%
vakar
500 €
61
83 rekomendacijos
10 m. patirtis

Renginių vedėjas Ignas Šeputis tuzai. Lt

SVEIKINAME ! RADOTE SAVO ŠVENTĖS VEDĖJUS!

Ignas Šeputis ( tuzai.lt )
Vilnius, visa Lietuva
Žiūrėti daugiau »

Leiskite įsitraukti darbuotojams

Jei dirbate didesnėje organizacijoje, galite sudaryti įmonės vakarėlio komisiją, į kurią priimsite visus norinčius. Juk dvi galvos visuomet geriau nei viena, o jei jų turėsite bent kelias, kils daugiau genialių idėjų ir bus lengviau pasidalinti darbus, todėl renginio organizavimas vyks sklandžiau ir efektyviau. Kad motyvuotumėte kolegas įsitraukti į šią veiklą, galite komitetui pasiūlyti prizus arba kitas skatinamąsias priemones: papildomą atostogų dieną, galimybę penktadienį darbus baigti anksčiau, pietus restorane ar kitas nuo įmonės galimybių priklausančias naudas.

Renginių vedėjo [Donato Medzevičiaus](https://paslaugos.lt/donatas-dr221) nuotrauka
Renginių vedėjo Donato Medzevičiaus nuotrauka

Išsigryninkite aiškų renginio konceptą

Nesvarbu, organizuojate renginį, planuojate kelionę ar metinį veiklos biudžetą – visur reikalinga aiški koncepcija, jungianti visus veiksmus bei priemones. Jeigu vakarėlyje nebus vieningos tematinės linijos, taps labai sunku perteikti jo esmę, o tarpusavyje nederančios detalės gali sukelti chaosą. Būtinai renginiui sukurkite temą ir ją pagrindžiantį kontekstą – pagal tai ir patiems bus lengviau sugalvoti veiklas, paruošti dekoracijas, atrinkti muziką, vedėjus ir kitus svarbius šventės akcentus. Tema ne visuomet privalo atsispindėti aprangoje ir būti susijusi su tam tikromis dekadomis ar karnavaliniais atributais. Pavyzdžiui, jei jūsų kolektyvas mėgsta aktyvias veiklas, galite organizuoti sporto festivalį ir visą scenarijų vystyti per šią prizmę: komandos, sporto rungtys, pievelė arba stadionas, azartiška atmosfera, užvedanti muzika ir t. t.

Treniruokite kūrybiškumo raumenį

Dažnai renginio organizavimas reikalauja kūrybiškumo ir nuolat veikiančio idėjų varikliuko. Ypač jei esate įsprausti į nedidelį biudžetą, o rezultato norisi kuo geresnio. Pagalvokite, kaip išnaudoti jau turimus resursus – galbūt nereikia samdyti autobusiuko, kuris kolegas nugabens į renginio vietą ir paprasčiausiai pakaks išradingai papuošti įmonės automobilius. Jei iškilmingai puotai neturite galimybės nuomoti prabangių erdvių, nustebinkite kolegas ir iš esmės transformuokite savo biurą bei jį pritaikykite pagal šventės tematiką. Trankų vakarėlį su įspūdingu koncertu galite surengti ir gamykloje ar sandėlyje, o vietoje nakvynės didžiulėje sodyboje pagalvokite apie dienos pikniką arba ekskursiją po įspūdingus Lietuvos kampelius.

Renginių vedėjo Donato Medzevičiaus nuotrauka
Renginių vedėjo Donato Medzevičiaus nuotrauka

Pasirinkite gerus partnerius

Kai organizuojate šventę didesnei bendrovei, tikėtina, kad jums nepavyks visko atlikti patiems. Jei norite sutaupyti, verčiau nesirinkite renginių organizatorių, kurie samdys trečiąsias šalis arba siūlys tik savo turimą komandą ir už paslaugas pateiks nemenką sąskaitą. Organizacinius darbus galite atlikti patys, o į pagalbą pasitelkite savo srities specialistus. Pavyzdžiui, vakarėlio dekoravimui galite samdyti profesionalų dekoratorių, maitinimui – maisto tiekėjus, muzikai – grupę ar didžėjų. Jei kreipsitės tiesiai į laisvai samdomus specialistus, o ne įmones, galėsite patys susitarti dėl geresnių sąlygų, bendravimas bus tiesioginis, todėl viskas vyks greičiau ir sklandžiau, išvengsite sugedusio telefono efekto. Be to, dažnai „freelancerių“ paslaugos kainuoja pigiau, o kokybė nė kiek nesiskiria nuo įmonių. Jei ieškote paslaugų savo organizuojamam renginiui, visą jas teikiančių asmenų sąrašą rasite čia.