1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Paslaugų teikėjams
  4. 3 priežastys šiandien pridėti naujų ...
  • Persiųsti
Nuoroda nukopijuota

3 priežastys šiandien pridėti naujų darbų pavyzdžių nuotraukų

Paskelbta 2021-06-29
Naujos nuotraukos

Turite mažai laiko įtikinti klientą, jog būtent jūs esate geriausias srities profesionalas. Darbų pavyzdžiai yra vienas greičiausių ir patraukliausių būdų parodyti savo įgūdžius, profesionalumą ir išskirtinumą.

Naujų darbų pavyzdžių įkėlimas į puslapį gali padėti gauti daugiau užsakymų.

1. Įkelti darbų pavyzdžiai yra įrodymas, jog savo darbą atliekate puikiai:

Ar pirktumėte naują sofą, matydami tik jos aprašymą? Ar darytumėtės tatuiruotę, nematę paslaugų teikėjo ankstesnių darbų? Klientas turi ir nori matyti ankstesnių darbų pavyzdžius, jog patikėtų, kad jiems tinka jūsų teikiama paslauga. Įkelti darbų pavyzdžiai yra įrodymas, jog savo darbą atliekate puikiai, juo didžiuojatės ir nebijote viešai parodyti.

2. Nuotraukos kuria pasitikėjimą:

Geros darbų nuotraukos sustiprina jūsų paslaugų pasiūlą ir įvaizdį bei parodo klientui, jog galima jumis pasitikėti ir patikėti darbus. Klientas matydamas, jog ankstesniems klientams darbą atlikote kokybiškai, patiki, jog jeigu užsakys jūsų paslaugas, jam darbus taip pat atliksite nepriekaištingai.

3. Darbų pavyzdžiai įkvepia naujiems projektams:

Yra klientų, kurie žino, kad nori atnaujinti namus, aplinką, kiemą, tačiau nežino, ką tiksliai nori padaryti. Parodydami, kokius darbus atlikote anksčiau, galite įkvėpti klientą būtent panašiam ar identiškam projektui. Kai tai padarysite, galite būti užtikrinti, jog būsite pasirinktas kaip tinkamiausias paslaugų teikėjas šiam darbui.

Taigi, pirmą kartą susikūrę Paslaugos.lt puslapį, pridėjote keletą darbų pavyzdžių. Tačiau praėjus keliems mėnesiams, daugiau neįkėlėte. Gali būti, jog per tą laikotarpį atlikote geriausius savo darbus ir jie vis dar neįkelti. Įkelkite bent vieną nuotrauką iš kiekvieno savo atlikto projekto.