1. Paslaugos.lt
  2. Blogas
  3. Mėnesio patikimiausi
  4. LIEPOS mėn. patikimiausi paslaugų ...

LIEPOS mėn. patikimiausi paslaugų teikėjai

Kiekvieno mėnesio pradžioje patikriname, kurie 8 paslaugų teikėjai iš viso portalo praeitą mėnesį surinko daugiausiai rekomendacijų iš klientų, kurie prie Paslaugos.lt portalo prisijungė naudodami Facebook ir juos paskelbiame MĖNESIO PATIKIMIAUSIAIS paslaugų teikėjais!

Plačiau galite skaityti > ČIA

LIEPOS mėn. patikimiausi:

Dailės mokytojai
2
-10%
prieš 21 val.
15 €/h
92
21 rekomendacija
12 m. patirtis

Trumpiausiu keliu į tobulą paveikslą, be akademinių mokymų ir ilgų studijų, gaunant atsakymus ir formules, kurias lieka pritaikyti, kad laisvalaikis būtų malonus ir naudingas.

Viktorijos Staryginos „dailės pamokos“
Vilnius, +50 km aplink
Renginių vedėjai
-10%
prieš 3 val.
550 €
10
15 rekomendacijų
7 m. patirtis

Teikiame renginių vedimo ir dj paslaugas. ✌Du nuoširdžiai savo darbą dirbantys žmonės. ✌Pakoordinuosim šventę (niekam apie nieką nereiks galvot (na tik apie šventimą)). ? Garso/apšvietimo įranga.

Justinas Jurgilas
Šiauliai, visa Lietuva
Fotografai
prieš 16 val.
100 €/h
42
13 rekomendacijų
9 m. patirtis

Rezervacija jūsų šventėms. Vestuvių, krikštynų, švenčių fotografavimas. Asmeninės fotosesijos, verslo portretai. 9 metų patirtis. Užsakymai priimami visoje Lietuvoje. www.gerasteam.lt

Geras
Kaunas, visa Lietuva
Krovinių pervežimas
11
-100%
prieš 17 val.
4 €/h
115
240 rekomendacijų
20 m. patirtis

* PATIKIMAS PERKRAUSTYMAS * IŠVEŽAME ŠIUKŠLES, SENUS BALDUS, STATYBINES ATLIEKAS UTILIZAVIMUI * TEIKIAME GRIOVIMO PASLAUGAS *KROVĖJŲ PASLAUGOS * IŠRAŠOME SĄSKAITOS FAKTŪRAS 86 6464 173 Aurimas

Aurimas
Kaunas, visa Lietuva
Fotografai
vakar
120 €/h
329
21 rekomendacija
22 m. patirtis

Esu Daiva, profesionali fotografė. Fotografuoju asmeninius, šeimų bei verslo portretus. Nemažai dirbu ir mados fotografijos srityje, fotografuoju įvairiose aplinkose aprangą ir kitokias prekes

Daiva Grigonienė
Kaunas, visa Lietuva
Spaudos paslaugos
-10%
vakar
1 €/h
59
8 rekomendacijos
4 m. patirtis

Drabužių bei tekstilės spauda ir siuvinėjimas. Marginimas įvairiomis technologijomis: DTF, DTG, Šilkografinė spauda, siuvinėjimas. Antsiuvų bei vėliavų gamyba. Gamyba nuo 1 vnt.

MB Tavomada
Kaunas, visa Lietuva
Vejos priežiūra, įrengimas
4
-30%
prieš 47 min.
0,03 €/m2
101
24 rekomendacijos
5 m. patirtis

- Žolės pjovimas; - Krūmų, nendrių pjovimas; - Pjauname medžius, kerpame gyvatvores, viską išvežame; - Sudarinėjame sutartis dėl nuolatinės sklypo priežiūros; - Išrašome sąskaitas.

Mantas Ruginis
Kaunas, visa Lietuva