- Paslaugos.lt
- Transportas
- Automobilių plovyklos
- Automobilio vaškavimas
- Druskininkų sav.
Automobilio vaškavimas Druskininkų sav.
Rasta: 4
Kainos: nuo 20-50 € (vid. 30 €)
Siųsk užklausą visiems
Apdorota 618 554 užklausų.
Gauk pasiūlymus, išsirink tinkamiausią.
- » Automobilio vaškavimas (4)
- » Cheminis salono valymas (3)
- » Salono valymas (sausas) (3)
- » Antikorozinis padengimas (2)
Paslaugų teikėjai galintys atvykti į Druskininkų sav.
20 €
11
6 m. patirtis
Nhou.lt siūlo paslaugą - atomobilių ir spec. transporto antikorozinį padengimą. Mus galite rasti: Alytuje, Likiškėlių g. 33 ir Vilniuje, Eišiškių pl. 24 www.nhou.lt. Darbo laikas 9-18val pirm-penk
MB Dogama
Alytus, +100 km aplink
5.0 (11)
€
8
17 m. patirtis
Automobilio salono ypač kokybiškas cheminis valymas, naudojant tik originalias KARCHER ir kitas profesionalias švaros priemones ir profesionalią techniką.
UAB Via Domina
Vilnius, +200 km aplink
€
10
6 m. patirtis
PRO automobilių poliravimo ir nano dangų mokymai Vilniuje (balandžio 11–12 d.). 2 dienos teorijos ir praktikos ant realaus automobilio. Mokymus veda poliravimo ekspertas Marek Jakelis.
FANCY C.
Vilnius, +200 km aplink
Kainos
Kainos: nuo 20-40 €
Atnaujinta: prieš 1 d.
| Kategorija / Paslauga | Kaina nuo | Vidutinė kaina | Paslaugų teikėjai |
|---|---|---|---|
| Automobilio vaškavimas | 20-50 € | 30 € | Paslaugų teikėjai » |
| Salono valymas (sausas) | 20-40 € | 27 € | Paslaugų teikėjai » |
| Cheminis salono valymas | 60-100 € | 83 € | Paslaugų teikėjai » |
| Variklio plovimas | 20-40 € | 27 € | Paslaugų teikėjai » |
Dažniausi klausimai
-
Automobilio vaškavimas Druskininkų sav. - kurie paslaugos teikėjai yra geriausi?
-
Automobilio vaškavimas Druskininkų sav. - kurie paslaugos teikėjai pigiausi?
-
Automobilio vaškavimas Druskininkų sav. - kurie paslaugos teikėjai yra brangiausi?
| ✅ Kainos | nuo 20-50 € |
| ✅ Atsiliepimų | 11 |
| ✅ Darbų pavyzdžių | 46 |
| ✅ Paslaugų teikėjų | 4 |
Rinktis iš sąrašo
×
Siųsk užklausą
1. Aprašyk savo poreikį 2. Gauk pasiūlymus 3. Išsirink tinkamiausią