Lankytojai
  • 17
    Šį mėnesį
  • 32
    Praeitą mėn.

Interneto svetainių kūrimas

Rekomendacijų (12)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Labai patenkinti sukurta teatro svetaine.Atsakingas, operatyvus ir visada turintis idėjų kolektyvas. Rekomendavau ir kolegoms. Sėkmės.
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Labai šauni komanda! Visas kūrybinis procesas buvo labai sklandus. Esu ne tik aš patenkinta, bet ir mano skaitytojai džiaugasi Jūsų sukurtu tinklaraščiu! Labai visiems rekmonduoju, nes komanda dirba operatyviai ir atsižvelgia į visus komentarus bei norus!
Paslauga buvo atlikta:
2016 balandį
Džiaugiuosi gautu rezultatu ir išskirtiniu dėmesiu ir nuoširdžiu bendravimu įgyvendinant projektą, ko dažniausiai pasigendu paslaugų sferoje. Ačiū Vaidotui ir komandai už kūrybiškumą ir užsispyrimą.
Paslauga buvo atlikta:
2017 lapkritį
Su šia komanda sėkmingai dirbame, vykdant ne pirmą projektą. Svetainės dizaino ir programavimo darbai atliekami sklandžiai ir kokybiškai, esame patenkinti bendradarbiavimu. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Noriu padėkoti Vaidui ir jo komandai už kokybiškai sukurtą svetainę. Už sugebėjimą išklausyti ir išgirsti klijento poreikius. Dėmesingi ir paslaugūs. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2015 gruodį
Esami dėkingi visai komandai, kuri dirbo ilgai, kantriai, sunkiai, kiek leido galimybės tenkino ir ne visai tenkinamus norus. Labai džiugu, kad ir įvykdžius visus sutarties įsipareigojimus, gauname konsultacijas, pagalbą, ko patys nemokame, tiek Vaidotas tiek Egidijus pagelbėja. Labai šauni komadą, kurią rekomanduojma visiems.
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Labai esu dėkinga visai komandai sukūrusiai man labai kokybišką puslapiuką. Tačiau kas stebina labiausiai,kad jie yra labai paslaugūs...pati iš savęs negebu generuoti daugybę funkcijų ir esu chaotiška,o jų kantrumas ir paslaugumas mane tiesiog stebina. Visada labai paslaugūs ir rūpestingi. Ačiū jums ir nuoširdžiai norėtųsi kad tokių paslaugų teikėjų būtų kuo daugiau.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Dėkoju Vaidotui ir jo komandai už profesionalų darbą, originalius sprendimus, malonų bendravimą ir puikius rezultatus. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Labai esu patenkinta kokybiškai atliktu darbu. Patenkino mano lūkesčius bei greitai išsprendė esamas problemas. Šaunus kolektyvas!
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Šią kompaniją suradome atsitiktinai, ieškodami kas galėtu sukurti internetinę parduotuvę. Rinkomės iš keleto pasiūlymų, o kadangi jų pateikta sąmata mums buvo prieinamiausia, nusprendėme dirbti su jais. Galiu pasakyti, kad nusivilti tikrai neteko, priešingai likome sužavėti. Atsižvelgiant į tai, kad mūsų fantazija gana laki ir sugalvotos idėjos projektui kartais baugindavo ir mus pačius, kadangi net neįsivaizdavome kaip jas reikėtu išpildyti techniškai, ši kompanija nepabūgo mūsų metamų jiems įššūkių ir bent jau mūsų supratimui viską padarė nepriekaištingai. Todėl tie kas ieškote patikimo partnerio savo internetiniam projektui galite drąsiai kreiptis, nuoširdžiai rekomenduoju ir pasirašau po kiekvienu pasakytu žodžiu.
Paslauga buvo atlikta:
2016 kovą
Ne pirmus metus sėkmingai dirbu su šia įmone ir tikiuosi tęsime tokį pat sklandų bendradarbiavimą dar ne vienerius metus. Pradėjome nuo projekto nulinės stadijos ir jau ištobulinome iki didžiulio ir sudėtingo projekto. Greitas pateiktų idėjų generavimas ir įgyvendinimas, teisingi, kartais kritiški patarimai. Visada darbas atliekamas operatyviai ir kokybiškai.
Paslauga buvo atlikta:
2015 spalį
Su šiuo žmogumi teko dirbti, projektą padarė laiku, rezultatu esu labai patenkinta. Ačiū Jums!
Paslauga buvo atlikta:
2016 sausį