Lankytojai
  • 6
    Šį mėnesį
  • 21
    Praeitą mėn.

Interneto svetainių kūrimas

Rekomendacijos (4)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Tikrai nerekomenduoju, nes imasi darbu kuriu negali padaryti. Paciam tenka ieskoti ir nuolait skambineti. Galiausiai nepadaryti darbai ir prarastas laikas. Beje versliukai neleidzia komentaru deti anonimiskai? nu koks klientas stukacins ant savo paslaug uteikejo?
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Greitai ir puikiai padėjo su kilusia problema, tikrai rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Tomas sukūrė tokią internetinę svetainę, kokios pageidavome ir tikėjomės. Darbai vyko sklandžiai ir greita. Visuose darbų etapuose buvo įsiklausoma į mūsų pastebėjimus ir paprastai bei aiškiai atsakoma į iškilusius klausimus. Dabar, kuomet administruojame svetainę patys, jei prireikia konsultacijos, sulaukiame jos greitai ir išsamios. Labai patenkinti Tomo darbu. Rekomenduojame!
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Buvau is tu klienciu, kuriai reikejo puslapio per 1-2 sav. uz prieinama kaina, is visu visu atsiliepusiu FB platybese, vienintelio Tomo reakcija i mano uzklausa buvo adekvati ir asmeniska, ne copy/paste pasiulymo atsiuntimas, ir vienintelio asmeninis puslapis buvo be gramatiniu ir techniniu klaidu. Supraskite teisingai, jeigu siulai savo paslaugas, negali rodyti dar koreguojamo projekto :) Suzavejo greitas ir operatyvus darbas - tas dvi savaites bendravimo buvo vos du email'ai ir vienas skambutis, o pateikta rezultata koreguoti reikejo karta. Nesu IT pasaulyje, todel maloniai nustebau, kaip Tomas kantriai ir issamiai man suteikia informacija, padeda ties kiekviena smulkmena. Darba atliko itin greitai ir kokybiskai - man nereikejo rupintis nei logotipu, nei paveiksliukai, srfitais ir t.t. Aciu jam uz tai! Jo kurtas projektas yra www.bodyroll.lt puslapis, kuri kiekviena kliente ivertina tik teigiamai. Kaina? Sokiravo! Visas galimas rekomendacijas duodu, nes kaina atitiko mano projekta, iskaitant, kad padaryto darbo tikrai daug daugiau negu manau sumokejau. Tai kelia pasitikejima ir be jokiu "na bet zinai..." rekomenduoju - jeigu ieskote psualpio kurejo ir kuratoriaus, tai jis, Tomas Smilingis! Renata, Vilnius
Paslauga buvo atlikta:
2016 lapkritį