Lankytojai
  • 12
    Šį mėnesį
  • 69
    Praeitą mėn.

Vestuvių fotografė visoje Lietuvoje

Rekomendacijos (8)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Simona fotografavo musu seima- likome suzaveti ne tik nuotraukomis, bet ir jos patarimais, profesionalumu bei lankstumu derinant laika. Neabejotinai rekomenduojame ! :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Simona ir jos vyras fotografavo mūsų dvigubą šventę - vestuves ir krikštynas. Mūsų šeimai pirmą kartą teko pozuoti prieš fotoobjektyvą, bet fotografų profesionalumas, šiltumas ir supratingumas tai padarė malonia dienos pramoga. Ir mums, ir svečiams patiko jų bendravimas, lengvumas. Esame labai patenkinti darbo galutiniu produktu, nuotraukos viena už kitą gražesnės, tikrai esant progai rinktumėmės Simoną:)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Rekomenduoju. Simona fotografavo musu su vyru priesvestuvine fotosesija papludimyje. Nuotraukos tobulos net ir metams praejus neatsiziurim. Taip pat vestuvines nuotraukas iamzinti patikejome siai fotografei ir likome suzaveti originalumu. Nuotraukos siltos, ryskios, geros kokybes. Darbai visi atlikti greitai, daug sulaukem maloniu pasiulymu ir nustebino modernumas, naujoviu ir siurprizu pasiulymai. Taip pat labai paprasta bendrauti. Likom suzaveti. Manau patikesim dar ne vienos seimos sventes iamzinima tik Simonai.
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Labai kūribingas, linksmas ir šiltas žmogus :) Fotografavo sūnaus krikštynas. Nuotraukos gražios, ryškios ir žinoma spalvingos :) Nors oras buvo ne koks, tačiau nuotraukose to net nematyti. Atrodo, kad džiaugiamės gražia, nuostabia šilta diena :) Rekomenduojam, tikrai nenusivilsit :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Rekomenduojiu šia fotografijos meistre :) Ji išmano savo darba 100% ir jam tiek pat atiduoda pastangų :) Nuotraukos - puikios, įamžina visas akimirkas, net pačias nepastebiniausias. Jei reiketų kokios nors fotografės ateityje rinkčiausi tik Ją.
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį
Rekomenduojame :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 gegužę
Labai džiaugiamės pasirinkę šią fotografę fotografuoti mūsų šventes. Nuotraukos šiltos, ryškios, nesuvaidintos. Ne vieną kartą bendravome, tikiuosi, kad bus ir daugiau progų. Į nuotraukas galima žiūrėti ir žiūrėti... Ačiū labai. Tik geriausios rekomendacijos :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Rekomenduoju, šią pozityvią, energingą - tiesiog švytinčią fotografę. Simona yra mūsų šeimos fotografė. Fotografavo ir kai laukiausi ir jau paaugusį sūnų. Savo šiltu bendravimu susidraugavo su mūsų droviuoju berniuku, todėl dabar galime džiaugtis puikiomis nuotraukomis. Jau laukiu, kada galėsime surengti asmeninę fotosesiją ;)
Paslauga buvo atlikta:
2016 kovą

Panašūs paslaugų teikėjai