Lankytojai
  • 13
    Šį mėnesį
  • 57
    Praeitą mėn.

Rezervuojamos datos 2018 metų sezonui!

Rekomendacijos (4)
Rekomenduoti » Pranešti »
Nusiskundimų nėra. Pranešti »
Labai džiaugiamės, kad mūsų šventę įamžino Sigita ir Darius! Labai gražios ir nuostabios nuotraukos, labai gerai jautėmės fotografuojami, jokios įtampos ar streso ☺ Linkiu tik toliau tobulėt ir tęsti nuostabius darbus ☺
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Ačiū Jums už nepakartojamai įamžintas akimirkas, sukurtą pakilią ir žaismingą nuotaiką, už nuostabiai praleistą laiką, nuoširdų bendravimą ir teigiamas emocijas fotosesijos metu. Dirbdami sukūrėt tokią atmosferą, kad net mes sugebėjom tapti modeliais :) Fotografijose perteikti ne tik mes, bet ir mūsų emocijos, nuotaika, jausmai… Šalia jūsų jautėmės lyg šalia senų gerų draugų... Tokie darbai gali gimti tik iš didelės meilės tam ką darai, fotografijai, menui!!! Aukit ir tobulėkit, nes tai, ką darot prilygsta stebuklui!!! Dar kartelį ačiū Fotografė Sigita Vengraitienė - svfoto.lt!
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Puiki fotografė :) esam labai patenkinti atliktu darbu :) visos vestuvių dienos metu buvo sukurta jauki ir maloni atmosfera, o rezultatas dar labiau džiugina :) nustebino ne tik labai greitai atliktas darbas, bet ir nuostabūs kadrai :) Ačiū dar kartą už puikų darbą.
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Nuostabi fotografe, nepaprasto grozio darbai, rekomenduoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 vasarį