10 rekomendacijų
Justina Stukniene-Krumplyte Susieta su Facebook
Puikus mokytojas, profesionalas ir siltas zmogus, tikrai atranda buda mokyti kiekviena su skirtingom patirtim ir skirtingo amziaus. Dziaugiuosi, kad atsirado tavo studija, praleistas laikas joje yra mano relaksas. Aciu tau ir nuosirdziai rekomenduoju uzsiemimus pas si menininka visiems, kurie svajoja tik pradeti, bet delsia, ar testi piesimo mokymasi
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Ina Pauliukonienė Susieta su Facebook
Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai apie Mokytoją! Mano dešimtmetė grįžta po pamokų lyg ant sparnų. Nuoširdumas, komunikabilumas, mokėjimas bendrauti su vaiku, sugebėjimas uždegti, parodyti, vesti - tai tik kelios neapsakomai didžios Beno savybės, lygiavertės jo talentui. Tikiuosi bendrauti dar ilgai :) Ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Aistė Mažeikienė Registruotasi El. paštu
Pas tapytoją Beną Alejūną mokausi daugiau negu pusę metų. Labai džiaugiuosi šiuo pasirinkimu. Per tą laiką supratau, kad Benas - nuostabus menininkas ir puikus, kantrus mokytojas, gebantis įkvėpti, padrąsinti, suprantamai paaiškinti. Įžvelgdamas tiek stipriąsias, tiek silpnesnes savo mokinių gebėjimų puses, pagal jas atitinkamai sudėlioja mokymosi procesą: jeigu reikia, paaiškina atidžiau, smulkiau, jeigu ne - suteikia daugiau laisvės saviraiškai. Labai rekomenduoju norintiems išmokti piešti ar tapyti, nes šio mokytojo požiūris neatstumia, o kaip tik, paskatina dar labiau pamilti meną ir ieškoti savęs. O ką jau kalbėti apie neeilinę galimybę bent akies krašteliu pažvelgti į procesą, kurio metu gimsta tikri meno kūriniai... Kalbu apie paties menininko tapomus paveikslus :). Prisijunkite! :)
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Jolanta Gimbutiene Registruotasi El. paštu
Fantastiskas zmogutis.Talentingas,kurybingas,kantybes turintis menininkas.Rekomenduociau visiems kurie nulaiko rankuose teptuka.Tinka pasakymas'' Karta paragaves,negali sustoti".As laiminga,kad suradau toki mokytoja.
Paslauga buvo atlikta:
2018 kovą
Birute Norvaisiene Registruotasi El. paštu
Patys geriausi atsiliepimai siam tapybos mokytojui. Puikiai ismanantis savo darba, lengvai bendraujantis ir nuosirdziai perduodantis savo zinias mokiniams. As tik svajojau apie tapyba, o dabar, mokytojo deka, mano svajone realybeje ir, patikejau savimi, kad galiu. Labai dziaugiuosi atradusi sia tapybos studija.
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Aušra Gri Susieta su Facebook
Nuostabus, šiuolaikiškas, atviras, nuoširdus žmogus, bei savo srities žinovas. Lengva bendrauti, į savo darbą žiūri kūrybiškai ir atsakingai, labiau yra praktikas, nei teoretikas. Plačios pažiūros, tad nemoko būti kaip kažkas iš vadovėlio ir pan., o moko atrasti save. Labai labai rekomenduoju visiems, net ir pradedantiesiems.
Paslauga buvo atlikta:
2017 gruodį
Ramunė Susieta su Facebook
Beną rekomenduoju rinktis tiems , kurie ieško savyje laisvės lengviems potėpiams ant drobės,kurie nori pamatyti daugiau spalvų,susipažinti su portretų tapymu.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Vaidotas Jankauskas Susieta su Facebook
Patarimai tikrai profesionalūs, jaučiasi, kad mokytojas nori jog tobulėtum, stengiasi nekišti savo teptuko, bet padeda formuoti vis gilesnį suvokimą apie tapybą. Padeda kekvienam įsigilinti ko pats žmogus atėjęs nori siekti. Atmosfera šilta.
Paslauga buvo atlikta:
2017 birželį
Vida Maigienė Susieta su Facebook
Kiekviena pamoka kaip atskira spalvų ir naujos patirties meditacija. Labai džiaugiuosi sutikusi šį jauną, talentingą, jautrų menininką, kuris padeda perprasti portreto kūrimo paslaptis. Leidžia kurti pačiai, jautriai ir subtiliai duoda patarimus, lanksčiai ir pagal poreikius pritaiko pamokų grafiką, turi gerą humoro jausmą.
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Eri Eri Susieta su Facebook
Puikus, kurybiškas, talentingas, šiltas mokytojas.
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį