9 rekomendacijos
Ugnė Andrijauskaitė Turi paslaugų puslapį
Turbūt niekad nelaikiau savęs nei išvaizdžia, nei simpatiška, ir ilgą laiką buvau gan kukli, bet fotografo Justino padaryti portretai padarė stebuklą: atskleidė mano vidinį pasaulį pagal fotografo pasirinktą fotosesijos aplinką, pabrėžė mano gražiausius bruožus, leido į pažvelgti į save kitaip, kito akimis, bei padėjo išmokti labiau save pamilti tokią, kokia esu. Wow!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Agnė Petkevičienė Susieta su Facebook
Mergvakaris, vestuvės, pirmas vaiko gimtadienis, krikštynos...Dar nededam taško. Justinas jau ne tik šeimos fotografas, bet visos giminės narys. Ačiū už kruopščiai bei atsakingai atliekamą darbą ir gražius atsiminimus!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Deimantė Registruotasi El. paštu
Labai norime padėkoti Justinui už nuostabias nuotraukas.. Iš pradžių prieš vestuves labai jaudinomės dėl fotosesijos, kad nemokėsim pozuoti, kad nejaukiai jausimės.. Bet galiu pasakyti, kad buvo super smagu ir jauku. Justinas labai paprastas ir draugiškas žmogus. Nuotraukos labai labai gražios, negalim atsižiūrėti, net sunku išsirinkti, kurią nuotrauką įsirėminti. Justinas tas fotografas, kurį rinkčiausi ir dar kartą!!!!!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Aistė Blažaitienė Susieta su Facebook
Esame dėkingi už vestuvines nuotraukas, kurios yra kažkas tokio!!! Visiškai pasitikėjome Justinu ir jis sukūrė pasaką! Visi norai buvo išgirsti ir įgyvendinti su kaupu! Fotosesija praėjo kaip nuotykis,o ne darbas prieš objektyvą, galėjome džiaugtis vienas kitu,o Justinas visa tai įamžino! Ačiū dar kartą! ⭐
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Aistė Turi paslaugų puslapį
Savo srities specialistas! Jaukus ir šiltas žmogus, o fotografijos pačios kalba už save Ačiū už įamžintas akimirkas!
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Diana Šukė Susieta su Facebook
Abu su vyru norime pasidalint PAČIAIS GERIAUSIAIS ATSILIEPIMAIS apie šį fotografą. Dažniausiai mes linkę būti susikaustę prieš foto-objektyvą, o kur dar mūsų meilė maistui, kuri palieka šiokį tokį pėdsaką ir išvaizdoje. Justino Stonkaus profesionalumas ir NEREALIAI ŠILTA asmenybė vestuvių šventę pavertė daug smagesne! Kalbant apie nuotraukų kokybę - negalėjom atitraukti akių nuo savo, artimųjų ir draugų atvaizdų... Harmoningos spalvos, nuostabiai pagautos akimirkos, emocijos! Viską išgyvenome dar ir dar kartą su plačią šypsena veiduose! Ačiū Tau Justinai!
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Indrė Žmuidinaitė Susieta su Facebook
Mudu su vyru norime padėkoti fotografui Justinui už puikų jo darbą! Nuotraukos jau mūsų rankose, jos fantastiško grožio, šiltos ir su tikromis emocijomis. Labai kūrybingas ir pilnas idėjų fotografas. Dar kart tariam ačiū ir rekomendacijos kitiems! :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugsėjį
Lina Bartkiene Susieta su Facebook
Ačiū Justinui už jo sukurtas fotografijas, jo supratinguma ir sugebėjimą išsiaiškinti kliento poreikius. Esu labai patenkinta jo darbu. Nuotraukose užfiksuotose akimirkose atsispindi ir paprastumas, ir paslaptis.. "pagautos" emocijos suteikia jo sukurtai fotografijai gyvumo.
Paslauga buvo atlikta:
2017 balandį
Kristina Ferro Susieta su Facebook
Puikūs darbai ir dar puikesnis fotografas
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą