8 rekomendacijos
Monika Grybienė Susieta su Facebook
Esam labai patenkinti šio staliuko paslaugomis! Jei dar svarstot ar verta - tai tikrai verta. Svečiams labai patiko ir visi galėjo atsipalaiduoti, niekam su taurėmis lakstyti nereikėjo. Švaru, gražu, skoninga. Ačiū :)
Paslauga buvo atlikta:
2017 liepą
Indrė Čurovienė Susieta su Facebook
Tūkstančius kartų sakome AČIŪ ir drąsiai rekomenduojame "Šventinio staliuko" paslaugas. Tai žmonės, kurie nuspalvino mūsų apsiniaukusį paplūdimį įvairiausiomis spalvomis. Taip pat tai žmonės, kurie pasižymi profesionaliu bendravimu, gausybe patarimų ir visados gera nuotaika :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Eglė Vernickaitė Susieta su Facebook
Rekomenduoju šį žmogų, kuris yra labai atsakingas, konkretus ir malonus. Mums buvo svarbiausia, kad patiems nieko rūpintis nereikėtų, o ir švečiai liktų patenkinti. Viskas buvo puikiai apgalvota ir suruošta. O džiugiausia buvo, kad sutiko atvykti iš Klaipėdos į Vilnių! :) dar kartą ačiū ir labai rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Eglė Pakamanienė Registruotasi El. paštu
Pačios geriausios rekomendacijos! Viska buvo padaryta gražiai, skaniai, laiku ir vietoj :) Mes ir svečiai likome labai patenkinti. Ačiū dar kartą :)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Simona Lenkienė Susieta su Facebook
Rekomenduoju! Šios merginos paslaugomis likome labai patenkinti. Tai malonus, draugiškas ir idėjų kupinas žmogus. Mūsų norai buvo išpildyti su kaupu, vestuvių svečiai dar ir dabar paklausia iš kur gavome tokį gražų šventinį staliuką :))
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Dovilė Ivanauskaitė Susieta su Facebook
Šventinis staliukas nepriekaištingai atlieka savo darbą. Likome labai patenkinti skoningu ir gražiu šventiniu staliuku mūsų šventėje. Atrodė tiesiog nuostabiai. Konkretus bendravimas, profesionalumas leido pasijusti, kad užduotis patikėta į geras rankas! 100% patikima!
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugpjūtį
Laura Žemaitytė Susieta su Facebook
Puiki paslauga staigmenai, norint nustebinti jaunuosius, ar kitos šventės dalyvius! Pati pasinaudojau ir nebereikėjo rūpintis dovana jauniesiems, o jie buvo taip pat maloniai nustebinti ir turėjo vienu rūpesčiu mažiau vestuvių dieną. Jei ieškote dovanos šventės dalyviams - būtinai pasinaudokite! Užsakote, suderinate detales, šventės vietą ir nebesukate galvos. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2016 liepą
Austėja Povi Susieta su Facebook
Labai dėkoju už nuostabų staliuką ir sukurtą romantišką, ypatingai šventišką nuotaiką. Rekomenduoju visoms, norinčioms stilingos ir puošnios šventės!
Paslauga buvo atlikta:
2016 birželį