12 rekomendacijų
Raminta Nenartavičiūtė Registruotasi El. paštu
Esame patenkinti bendradarbiavimu su Domu. Darbus atlieka tikrai profesionaliai. Pasiūlo originalias idėjas ir sprendimus. Darbai atliekami kokybiškai ir sutartu laiku. Puikūs darbų rezultatai!
Paslauga buvo atlikta:
2020 vasarį
Mantvydas Pečiulis Turi paslaugų puslapį
Ačiū už greitai ir kokybiškai atliktą darbą! Labai organizuotas, profesionalus ir visada pasiekiamas. Rekomenduoju! :)
Paslauga buvo atlikta:
2020 vasarį
Mindaugas Bilevičius Turi paslaugų puslapį
Domas yra savo srities profesionalas ir yra labai kūrybingas bei atsakingas žmogus. Su juo visada malonu bendradarbiauti ir esame įgyvendine daug sėkmingų projektų. Tikrai rekomenduoju!!!
Paslauga buvo atlikta:
2020 sausį
Dovydas Registruotasi El. paštu
Lengva komunikacija leido kurybini procesa pagreitinti bei gauti norima rezultata. Darbas buvo atliktas profesionaliai, priimti teisingi sprendimai. Kreipsimes ateityje.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Karolis Katinas Turi paslaugų puslapį
Visada nedelsdamas atsako į klausimus ir duoda naudingų patarimų, darbus atlieka greitai ir išlaiko kokybę. Rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
Tadas Maurukas Susieta su Facebook
Su Domu dirbu bent jau keturis metus. Tai yra pats geriausias specialistas, su kuriuo man yra tekę dirbti.
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Dmitrij Lavrenov Turi paslaugų puslapį
Rekomenduoju Domą, nes tai savo srities profesionalas! Teko bendradarbiauti kuriant trumpą vaizdo klipą. Viskas atlikta laiku ir kokybiškai!
Paslauga buvo atlikta:
2019 sausį
Greta Povilionytė Registruotasi El. paštu
Puikus ir sklandus bendradarbiavimas!
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugsėjį
Mindaugas Dvaronaitis Turi paslaugų puslapį
Kol kas pirmas projektas - logotipo animacija. Domą susiradau www.paslaugos.lt portale. Nusiunčiau užklausimą, pirmą atsakymą į laišką gavau greitai. I kilusius klausimus, nors dar nebuvo sutarta dėl projekto vykdymo, Domas atsakinėjo labai greitai palyginus su kitais potencialiais rangovais. Gilinosi, o ne tik pasakė kainą, pasiųlė realizą, diskutavo. Užduotį suprato tikrai greitai ir kas svarbiausia suprato taip kaip reikėjo. Papaišė eskizą ranka. Vėliau sutarus dėl darbų, laikas nuo laiko atsiųsdavo tarpinius vaizdus. Darbą atliko per sutartą laiką. Pirmas variantas ir buvo tas, kurį naudojame. Reziume - rekomenduoju, paslauga likau 100% patenkintas.
Paslauga buvo atlikta:
2018 rugpjūtį
Andrius Vyšniauskas Registruotasi El. paštu
Domas yra puikus dizaineris, maketuotojas ir video kūrėjas. Dirbame su juo nuo 2016 m. ir visą šį laiką tenkino tiek kokybė, tiek kaina. Ypač vertiname tai, kad Domas geba gerai suprasti užduotį net ir iš kartais nelabai aiškiai susakomų mūsų idėjų, o reikiamą produktą padaro ypatingai greitai. Tas tikrai džiugina, rekomenduoju Domą.
Paslauga buvo atlikta:
2018 birželį
Zivile Registruotasi El. paštu
Labai paprasta dirbti kartu. Paaiškinus koncepciją Domas visa laiką pasiūlo kelias idėjas ir paaiškina, kodėl priimtas vienas ar kitas sprendimas jo, bet kurioje įgyvendintoje užduotyje būtų geriausias. Kartu dirbant mes pasiekėme puikius rezultatus!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gegužę
Jurgita Registruotasi El. paštu
Dirbame su Domu jau virš metų, per tą laiką nebuvo nė vienos iki galo neįgyvendintos užduoties. Smagu tai, kad Domas ne tik vykdo tai, ko tikisi klientas, bet visada pateikia argumentuotą nuomonę, kodėl reikia daryti TAIP ir neKITAIP. Profesionalus, patikimas, draugaujantis su"dead lin'ais", kūrybiškas ir teisingas savo srities specialistas. Dirbame su Domu reguliariai nuo 2017m.
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą