6 rekomendacijos
Gitas Sobolevskis Susieta su Facebook
Greitai dirba, reikėjo nedidelį tekstą išversti tai iškarto nuo parašytos žinutės praėjus vos keleta minučių gavau jau išversta tekstą ??
Paslauga buvo atlikta:
2020 spalį
Emilija Gaivenytė Registruotasi El. paštu
Judita yra nuostabi mokytoja! Mokiausi grupėje ir per 3 mėnesius išmokau tikrai daugiau nei tikėjausi. Nuotolinių kursų stuktūra buvo aiški ir patogi, mokytoja visuomet greitai ir išsamiai atsakydavo į iškilusius klausimus. Džiaugiuosi, jog galėjau mokytis man patogiu metu, tačiau turėdama aiškius terminus. Tikrai rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2020 liepą
Lina Li Susieta su Facebook
Tikrai rekomenduoju! Per 3 men jauciu ir matau rezultata ne tik as, bet ir mano seima:) Laukiu kiekvienos pamokos, nes Judita moka sudominti, net ir nelengvas uzduotis isaiskinti suprantamai ir kartais jas pateikti per jumoro/asociacijos prizme.
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Neda Kuizinaitė Susieta su Facebook
Puiki mokytoja! Labai gerai paruoštas prancūzų kalbos kursas pradedantiesiems. Judita ne tik aiškiai išdėsto naują medžiagą, bet ir rūpestingai bei suprantamai ištaiso klaidas, atsako į visus klausimus. Ačiū!
Paslauga buvo atlikta:
2020 gegužę
Ruta Registruotasi El. paštu
Rekomenduoju, mokiausi su Judita prancuzu k. neilgai, 1men.,bet rezultatas zenkliai pasimate.Del savo gyvenimo aplinkybiu teko pristabdyti jas siokiam tokiam periodui.Bet pamokas, Judita, dar tesiu? susirasysim, parasysiu, kada vel galiu testi!
Paslauga buvo atlikta:
2019 lapkritį
Augustė Staugaitytė Susieta su Facebook
Rekomenduoju!! Mokiausi pas Juditą individualiai gal 4 metai atgal, bet buvo labai šaunu!!
Paslauga buvo atlikta:
2015 balandį