24 rekomendacijos
Limpa Lipdukai Turi paslaugų puslapį
Operatyvus, malonus, atsakingas - taip būtų galima apibūdinti patirtį dirbant su Laimiu. Nesvarbu, kokio sudėtingumo užduotis suformuojama, jos įgyvendinimas visada atliekamas dėmesingai, pasitikslinant, pasitariant, kaip klientui būtų patogiau, kartu patariant kaip iš programinės pusės būtų efektyviau. Šaunu žinoti, kad į mūsų prašymus patobulinti svetainę, bus atsižvelgta greitai, o svarbiausia - darbas bus atliktas profesionaliai! ,,Limpa lipdukai'' vadovė
Paslauga buvo atlikta:
2019 spalį
MB ,,Autovelka Turi paslaugų puslapį
Puikiai atliktas darbas. Rekomenduojame.
Paslauga buvo atlikta:
2019 spalį
Kęstutis Vileikis Turi paslaugų puslapį
Dalykiškas, išmanantis savo sritį, operatyviai ir atsakingai bendraujantis. Puikus požiūris į komunikaciją. Įsigilina į užduotį, puikiai ją suprantą ir įgyvendina lūkesčius atitinkančius rezultatus. Sėkmės ir augimo!
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugsėjį
Evelina Evelina Susieta su Facebook
Laimis tikras savo srities profesionalas, kantriai ir kruopščiai pildė mūsų pageidavimus. Darbai buvo atlikti puikiai, pranoko visus lūkesčius. Esame labai patenkinti ir tikrai bendradarbiausim toliau.
Paslauga buvo atlikta:
2019 rugpjūtį
Registruotasi El. paštu
Puikiai ir laiku atliko savo darbą.
Paslauga buvo atlikta:
2019 gegužę
Tatjana Danielienė Susieta su Facebook
Norime padekoti Laimonui uz profesionaliai atlikta darba. Buvo labai malonu su Jumis bendradarbiauti. Visi musu pageidavimai buvo kokybiskai ispildyti. Taip pat gavome daug puikiu patarimu! Nuosirdziai rekomenduojame nesuabejoti ir pradeti bendradarbiauti su siuo profisionalu! Sekmes:)
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
Artūras Jonutaitis Registruotasi El. paštu
Dėkojame Laimonui už puikiai atlikta darbą. Profesionalus ir atsakingas požiuris į darbą. Labai gera paslaugos kaina. Malonu buvo bendradarbiauti. Rekomenduoju Laimona kaip savo srities specialistą.
Paslauga buvo atlikta:
2019 vasarį
Rita Skackauskaite Susieta su Facebook
Laimonas ir Idealite buvo tie, kurie mums pagelbėjo skubią akimirką, kai reikėjo taisyti užvilkintą, nekokybišką, pilnai neišpildytą el.parduotuvės svetainės projektą. Itin operatyviai ir aiškiai viskas buvo sutvarkyta, tad mes pagaliau pradėjome veikti su savo www.dockboot.lt :)) Gaila, kad atradome jį vėliau, nei realiai reikėjo. Tikrai rekomenduojame ir tikimės, jog Laimonui liks laiko mums šalia užplūstančių naujų klientų :))), nes dirbame su juo ir toliau!
Paslauga buvo atlikta:
2018 gruodį
Sergo Vardanian Susieta su Facebook
Aciu labai Laimonui uz nepaprasta darba. Musu svetaine buvo atnaujinta su nauju dizainu, gaminiais, video baneriu ir visa kita kas patrauktu zmogaus demesy. Begalo patenkinti esam, tikrai rekomenduoju visiems, nepasigailesit.
Paslauga buvo atlikta:
2018 lapkritį
Eimantas Grigaliūnas Susieta su Facebook
Puikus savo srities specialistas. Greitai, kokybiškai ir už tikrai patrauklią kainą sukūrė įmonės el. svetainės puslapį. Didelis ačiū dar kartą už šauniai atliktą darbą ir tikslingus patarimus. www.autologistas.eu
Paslauga buvo atlikta:
2018 lapkritį
Aistė Dzimidaitė Susieta su Facebook
Svetainė buvo sukurta greitai, atitiko mūsų lūkesčius. Po svetainės sukūrimo noriai bendravo ir pagelbėjo įvairiais klausimais.
Paslauga buvo atlikta:
2018 lapkritį
Tadas Barauskas Susieta su Facebook
Rekomenduoju! Užėjus ant Idealite profilio skeptiškai žiūrėjau į komentarus, jū buvo daug ir visi labai geri. Bet pradėjome dirbti. Dabar suprantu kodėl. Well done Laimonai! Labiausiai vertinu: 1. Komunikacija. Nereikia rašyti ilgų paklodžių, greitai supranta esmę ir pasiūlo sprenidimus; 2. Ekspertiškumas 10 balų, nekilo problemos kurios neišspęstu. Konsultuoja dėl sprendimų naudos, šiandien ir ateityje, žmonių kalba; 3. Dirba greitai, vis informuoja apie darbų eigą; 4. Gali įvertinti biudžetą ir panašu, kad nebijo prisiimti riziką, nes išmano savo darbą; 5. Kainos nesikandžioja, galima didinti apimtis; Sėkmės Idealite ir malonu rekomenduoti!
Paslauga buvo atlikta:
2018 spalį
UAB Apskaitos Credo Registruotasi El. paštu
Didelis AČIŪ! Išsprendėte mūsų problemas, davėt daug naudingų patarimų atnaujinant interneto svetainę. Darbai įvykdyti operatyviai. Sėkmės Jums darbe!
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Justinas Ka Susieta su Facebook
Nors El. komercijos projekto rėmai buvo gan siauri ir nestandartiniai, bet atrodo visus reikalingus sprendimus ir juos puikiai įgyvendino. Labai atsakingas požiūris į darbą ir puikus terminų laikymasis. Tikrai galima patikėti ir sudėtingesnius el. komercijos sprendimus.
Paslauga buvo atlikta:
2018 liepą
Klubas TAKAS Registruotasi El. paštu
Profesionaliai, greitai ir kokybiskai buvo atlikti svetaines tvarkymo darbai. Rekomenduoju visiems.
Paslauga buvo atlikta:
2017 rugpjūtį
Dalia Turi paslaugų puslapį
Noriu padėkoti Laimonui už malonų bendravimą, atsakingą požiūrį, greitai ir kokybiškai atliktą darbą. Drąsiai galiu rekomenduoti šį žmogų, kaip puikų savo srities specialistą!!!
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Skypixel.lt Turi paslaugų puslapį
Patikimas ir laiko negaištantis žmogus. Kartu dirbome prie keleto projektų, viskas atlikta operatyviai ir kokybiškai iki smulkmenų. Neabejoju, kad naudosiuosi Idealite paslaugomis dar ilgai :) Ačiū.
Paslauga buvo atlikta:
2017 gegužę
Erika Baltonyte Registruotasi El. paštu
Mano tikslas buvo surasti specialistą, kuris sugebėtų kokybiškai išpildyti mano puslapio viziją, tačiau neužsiplėštų didelės sumos. Kiek teko ieškoti, tai tie, kurie skelbėsi esą "profesionalai" užsiplėšdavo dideles sumas už puslapį ir jų pateikti puslapių pavyzdžiai tikrai neatrodė įspūdingai. Džiaugiuosi atradusi idealite.lt, nes už prieinamą kainą ši įmonė sugebėjo išpildyti mano viziją su kaupu! Jie suteikė mano puslapiui minimalų, tačiau itin modernų įvaizdį, ko aš ir norėjau. Taip pat žaviuosi jų bendradarbiavimu. Idealite.lt nepatingėdavo pataisyti įvairiausias smulkmenas, suteikdavo itin naudingų patarimų kuriant puslapio dizainą bei apmokė kaip valdyti puslapį už tą pačią kainą! Drasiai galiu sakyti, jog rekomenduoju idealite.lt, nes jūs gausite geriausią kokybę už prieinamiausią kainą!
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Robertas Gricenka Registruotasi El. paštu
Dekojame Idealite.lt už puikiai atliktą darbą. Visi lūkesčiai buvo išpildyti su kaupu. Puikus kokybės ir kainos santykis. Profesionalūs patarimai ir gera koncentracija į kliento norus. Rekomenduoju visiems!
Paslauga buvo atlikta:
2017 kovą
Andre Zygman Susieta su Facebook
Pirmą kartą kažkam rašau viešą padėką, tačiau Laimis to tikrai nusipelnė. Didelis AČIŪ už profesionalumą, kruopštumą ir kantrybę kuriant internetinę svetainę. Buvau labai reiklus, tačiau jis viską įgyvendino su kaupu ir tiesiog viršijo lūkesčius. Be jokių abejonių rekomenduoju idealite.lt visiems ;)
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Justinas Turi paslaugų puslapį
Idealite, tai patikimas vienas žmogus, kuris gali nuveikti tikrai daug. Pakalbėjus vos pusvalandi sukurė tobulai man tinkančia ir patinkančia svetainę, net gi geresne nei galėjau issivaizduoti, o po kiek laiko už tikrai nedidelius pinigus (lyginant su jo konkurentais) optimizavo svetainės vidų, privertė google robotukus pasitikėti mano svetaine labiau ir nuo to laiko jaučiu svetainės lankytojų srauto pagyvėjimą
Paslauga buvo atlikta:
2017 sausį
Vilma Kivilsiene Susieta su Facebook
Esame dėkingi už operatyviai suteiktą pagalbą tvarkant internetinę svetainę. Gebėjimas įsiklausyti į kliento poreikius, atsakingumas, kompetencija - tai ko dažniauisiai ieškome.Tikrai rekomenduojame, nes likome labai labai patenkinti suteiktų paslaugų kokybe. Sekmės darbuose!
Paslauga buvo atlikta:
2016 spalį
Ernesta Bakšienė Susieta su Facebook
Labai dėkojame už gerai atliktą darbą, bei šiltą malonų bedravimą. Ne tik už internetinės svetainės sukūrimą, bet ir už pamokas, kaip tvarkyti savo internetinę svetainę, kurios aiškios ir lengvai suprantomos, net tiem kas iki šiol nėra to darę. Linkime sėkmes ir tikrai bendradarbiausime toliau ;)
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį
Aurimas Mikužis Susieta su Facebook
Esame dėkingi už nuoširdų bendradarbiavimą, draugiškus patarimus, gebėjimą įsiklausyti. Idealite.lt komanda greitai ir kokybiškai atnaujino internetį puslapį. Ateityje savo idėjų įgyvenidinimą taip pat patikėsime idealite.lt komandai.
Paslauga buvo atlikta:
2016 rugsėjį